Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a csajokat ha elvileg jól nézek ki? (legalábbis ezt mondták) 16/F

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert attól függetlenül, hogy valaki hogy néz ki, lehet, hogy bunkó/hülye/gyerekes. (Nem rád értem, nem ismerlek) Arra célzok, hogy a tulajdonságaidat is figyelembe kéne venni, és így értékelni.
2011. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tégy képet fel ,monthatták tiszteltből is
2011. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. azt mondják hogy kedves,jófej vagyok

2. ide tettem képet és azt mondták hogy jól nézek ki.

2011. febr. 2. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem minden a külső...mellesleg lehet hogy csak úgy mondták(nem tudom biztosan, küldj képet, megmondom). az sem mindegy, milyen mértékben ne vesznek észre..lehet észrevettek csak te nem kezdeményeztél, vagy neked nem jött be a lány.
2011. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
küldtem képet
2011. febr. 2. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nem csak a külső fontos.Másrészt én is több fiúnak mondtam már, hogy jól néz ki, de ez nem mindegy...

Lehet, hogy az, aki azt mondja, hogy jól nézel ki valóban így gondolja, de ettől függetlenül lehet, hogy más tetszik neki.

Mire gondolsz az alatt, hogy nem érdekled őket??

Lehet, hogy van valaki, akinek tetszel, csak te nem veszed észre.Vannak lányok, akik nem szeretnek (nem mernek) kezdeményezi.Lehet, hogy próbál flörtölgetni veled, csak te nem veszed észre.


Ha gondolod küldj egy privit egy képpel és őszintén leírom mit gondolok.

15/L

2011. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!