Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőm azokat a csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm azokat a csajokat akiket kedvel szájra puszival köszönti, mindezt gyakran előttem, mi lehet ez nála? 19L

Figyelt kérdés
Az osztálytársnőm a csajokat úgy üdvözli hogy megcsókolja őket vagy csak szájra puszi (de előtte mindig szimpla arcra puszik) , utána érdeklődik hogy hogyan érzi magát, milyen napja van, tehát egy teljesen természetes beszélgetés lesz belőle, ami szokatlan nekem, az a kezdés. Ez immár nála egy szokássá vált, semmi szemérmesség nincs benne gyakran nála ez az üdvözlési forma teljesen természetes, de a többi csajnak is, akik előtt ezt csinálja! Mi lehet ez nála? Engem még nem próbált meg így üdvözölni, s hogy engedném e neki? Nem tudom, még nem csókoltam nőt, de lehet, hogy egyszer kipróbálom mielőtt meghalok. :)
2011. okt. 22. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leszbikus?
2011. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Feltétlen próbáld ki, nagyon érdemes! Csak ajánlani tudom! :)) (És ha a későbbiekben úgy érzed, nem is kell megállni csak a csóknál... ;) )
2011. okt. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

00:08


Nem tudom, de szerintem vagy az, vagy biszex! De az is lehet hogy heteró, tehát csak hóbort lenne neki ez a szokatlan üdvözlési forma? Amúgy nagyon meglepődtem, hogy a többi lány micsoda természetességgel fogadja ezt tőle, amikor csókol csak oda pillant egy kettő nő, majd folytatja tovább a beszélgetést azzal akivel eddig tette. Mert én a kezdetek kezdetén nagyon meglepődtem, nem tudtam mire vélni a dolgot, sőt zavarba jöttem!

2011. okt. 22. 00:17
 4/22 A kérdező kommentje:

00:13


Hidd el, fontolgatom a dolgot! :) Még egyenlőre nem döntöttem, majd alakulnak valahogyan a dolgok

2011. okt. 22. 00:24
 5/22 anonim ***** válasza:

Tudtátok, hogy állítólag minden nőben ott van a biszex hajlam?


Csak vagy elnyomják vagy nem jön elő olyan helyzet, hogy rácuppanjanak egy másik lányra. De ha egyszer kipróbálják utána lehet nem tudnak leállni sosem.


Hála a jó égnek, hogy nálunk férfiaknál ilyen nem jellemző.

2011. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Előző!


1. Ismerek egy csajt aki 100% heteró, mégis smárolgat a barátnőjével.


2. Azt halottad h 2 nő egymással vonzó a pasiknak, és még a csajok sem botránkoznak meg, viszont 2 pasi együtt mindkét nemnek undorító? A háremekben is sok nő volt, egy férfira, nem fordítva.


Szerintem az a természet rendje h 1 pasi több csaj, csak a modern társadalom felülírta azt.

2011. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám, hogy elfogadott lenne ez jelenleg a köznapi életben.

Hiszen te is furcsállod a dolgot.

Valószínű feszegeti a határait polgárpukkasztás terén.

A nővel való csókot pedig próbáld ki! Megéri! :-)

2011. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi is a barátnőimmel szájrapuszival köszöntsük egymást szerintem ebben nincs semmi rossz.És amúgy nem vagyunk leszbikusok:)
2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező:


"Hidd el, fontolgatom a dolgot! :) Még egyenlőre nem döntöttem, majd alakulnak valahogyan a dolgok"


(00:13 vagyok újra.)

Jól teszed. :) Ez ugyanis egy olyan dolog, hogy ha kipróbálja az ember, akkor nagyon-nagyon be is jöhet. Tapasztalatból mondom. :)

2011. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

20:51


Szia kedves Valaszoló!


Ha hiszed, ha nem, ma találkozót szerveztem ezzel a bizonyos hölggyel s meg is csókoltam! :) Sétálni voltunk a parkban, majd egyszer csak lekaptam egy csókra! :) Meglepődött, mert tőlem nem vart ilyen dolgot de mindkettőnknek roppant jól esett! Utána még nagyon sokszor csinálgattunk, majd felmentünk hozza és ott viszont szanaszét smároltuk egymást! :D Viccesen megjegyezte, ha szeretném, aludjak ma itt és szexeljünk! XD Nos, az ittalvásba belementem, most is tőle írok, no de hogy lesz e szex még nem tudom, majd meglátjuk mindenesetre most mámorosan érzem magam, repülök a boldogságtól! :) Kicsit úgy érzem magam mintha felszabadultam volna és élvezem ezt az igen különleges napomat az életemből! :) Ö egy nagyon jó barátnőm, s úgy érzem, a mai nap még szorosabba tette a barátságunkat! És ki tudja, lehet hogy még csak most jön a ráadás, ma éjjel? :D XD

2011. okt. 22. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!