Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírjátok a jersey csajokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírjátok a jersey csajokat?

2011. szept. 22. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Való Világ-hoz hasonló műsorokat sosem szerettem. Így ezt az agysejtromboló műsort sem szeretem, meg azok a csajok sem lehetnek valami észlények. Úgyhogy nem, bocs.
2011. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mért ne lehetnének?? Attól mert egy valóságshowba szerepelnek még lehetnek nagyon okosak.Pl:Sweetheart Sammi fősulit végzett..:P
2011. szept. 22. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha úgy érted a kérdést,hogy meg... akkor igen amúgy hidegen hagyanak
2011. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahha. És akkor most becsüljem érte, hogy ilyen sz@r műsorokat készítenek, amiknek amúgy semmi lényege és értelme nincsen?

Most azon is mit nézzek, hogy tuc tuc sz@rra vágják a pofákat, meg próbálnak táncolni?

2011. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mért kell mindenben értelemnek lennie?? Mért a vígjátékokba van értelem? Nincs..A mr Bean-be van értelem nincs... Szórakoztató műsorok.Nem kell mindennek értelemmel bírnia
2011. szept. 22. 10:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a műsorokkal, hogy igen műsorok. Milyen csatornán? ami a tiniknek szól. És a tinik, befolyásolható tudat lévén,ezeket a szarposványokat nézik , és azt hiszik ez jó. De nézik, mert ugye a többi tini is nézi. Még én is néztem volna 13-4 évesen sőt, be is vettem volna.

Szerencsére már nem zsibbasztom magam ilyen műsorokon.

Ja és amúgy a vígjáték és egy ilyen műsor között elég sok különbség van. Míg egy vígjátékot nem veszi komolyan senki, addig az ilyen műsorokat pedig úgy állítják be (ahogy a Való Világot) hogy ez olyan követendő példa lenne, olyan komolyan adják elő, hogy az emberek be is veszik. Nekem mindegy már, ez a 21.század.:D

2011. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a csajok, olyanok, hogy smink nélkül csúnyák voltak, ezért felraktak magukra hat kiló mázt. Eszük nincs. Hangosak, közönségesek, buták. Engem nem érdekel, ha valaki rajong értük, de az már ki is állította ezzel a bizonyítványt magáról, egy szinten van velük.

Nekem az ilyen műsorok semmit nem nyújtanak, semmivel nem gazdagítják az életemet, minden perc, amit ilyen műsorok nézésével töltök, elvesztegetett idő az életemből.

Nyilván ha részegen elém kerülne egy ilyen ribi, akkor megdönteném, de nem akarnám többet látni, főleg nem reggel, ébredés utáni állapotában :P


Ha a gyerekem ilyen lenne, amikor felnő, azt hiszem nem akarnám látni többet, mert a gyereknevelés csődjének érzem, ha ilyenné válik valaki. Ugyanez vonatkozik azokra is, akik nézik őket.


Azt hiszem sok hasznosabb időtöltést tudok magamnak elképzelni, mint a Jersey Shore, de akinek tetszik, az nézze csak.

2011. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van. Az akinek a gyomra az ilyen műsorokat beveszi az nézze csak nyugodtan, de az én gyomrom már nem veszi be. Már ketté tudom választani, mi az amit érdemes néznem és mi az amitől már agyfrászt kapok annyira értelmetlen. És nem csak az ilyen műsorokra értem mint ez. A filmek közül is vannak értelmetlen baromságok, amiket nem szívesen nézek. Azokat egyből kikapcsolom. Tehát nem csak a szánalmas műsorok lehetnek értelmetlenek már. Sajnos filmekben is van tömérdek hülyeség.
2011. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező írta, hogy egy bizonyos Sweetheart Sammi fősulit végzett, tehát nem buta.

Nos ez a hölgy egy huszadrangú felsőoktatási intézménybe járt, ami kb az első ezerben sincs benne az USA-ban. Ráadásul a suli focicsapatában játszott, nem az eszéért becsülték.

Szóval ennyit a híres, értelmes fősulis szereplőről.

Megnéztem ennek a Sammi-nek a képét is. Egy nagyon kellemetlenül csúnya, gátlásos lány, aki sokat költ magára, hogy nézzen ki valahogy.

Akinek tetszik, az nézze csak, legfeljebb velem nem lesz miről beszélgetnie. Ugyanez áll a sorozatfüggőkre és hasonló agyhalott emberekre is.

2011. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hármunk közül akkor is én vagyok a leginteligensebb mert nem vonok le következtetéseket abból hogy ti mit néztek..
2011. szept. 22. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!