Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Ha igen, akkor miért viselkedik úgy, mintha csak tesók lennénk?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves srác, akivel mostanában tök sokat együtt lógunk. Kezet csókol, meg közölte, hogy szeret velem beszélgetni. Tegnap nála aludtam, de semmi sem történt, amit nem bánok.:) Azt mondta, találkozzunk holnap is, és aludjak megint nála. Néha-néha így megsimogat, de semmi több. Tetszhetek neki? Hogy vezessem rá, hogy én szeretnék tőle többet is?


17/L


2011. febr. 3. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán le akar fektetni, azt' annyi. Hagyd neki.
2011. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kéresd magad!

simulj hozzá

élvezd ahogy símogat

2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már 2x megfektethetett volna, mert 2x aludtunk együtt

És nem történt semmi, szóval nem igazán értem már

Azért reménykedem hogy feltűnik neki a közeledésem

2011. febr. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!