Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megünnepled a valentin napot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megünnepled a valentin napot, vagy pedig magasról sz*rsz az egészre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 22:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szar.ok rá most hagytak el :(((
2011. febr. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 éve komoly kapcsolatom, jól is érzem magam, szerelmes is vagyok, mégis leszarom. Pedig a barátom szeretne nekem venni valamit, de én utálom az ilyen ünneplősdiket, még a karácsonyt is. 21/L
2011. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi ünnepeljük a barátommal, én szeretem az ilyen ünnepeket, és barátom is szeret ajándékot kapni, de nekünk február 14 az évfordulónk is (2 éve ekkor jöttünk össze), és azt mindenképpen ünnepelnénk valami kis ajándékozással, mozizással, így egyszerre tartjuk a kettőt. :)
2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!