Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha vki oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha vki oda van vkiért és mindent megadna neki és ezt ki is mutatja vmennyire, akkor nem kell a csajnak. Viszont ha magasról lesz@arja, akkor meg biztosan lesz vmi?

Figyelt kérdés
Csak mert szerelmes vagyok egy lányba, tényleg mindig segítettem neki, ha baja volt, de nem lett semmi, pedig szívesen volt velem és be is jöttem neki külsőre..
2011. júl. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert külsőleg gondolom nem jössz be neki.
2011. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De bejövök, az biztos.De ezt már sokan mondták, hogy ha leszarod a csajt tutira téged választ
2011. júl. 6. 22:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak jókor kell cselekedni..
2011. júl. 6. 22:21
 4/6 anonim válasza:
véletlenül nem Attilának hívnak ?
2011. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemtom, de van benne valami sajnos. Aki elerheto/megkaphato az kevesbe vonzo a lanyoknak.

Ennek ellenere azt mondom hogy nem baj ha szereted lanyt, de nagyon ovatosan kell ezt adagolni, az biztos.

2011. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert barátként tekint rád.

Vannak, akiket a túlzott kiigazodás nem hoz izgalomba.

Vannak olyanok akik vadhoz hasonlatosak, be kell őket cserkészni, és úgy kell őket elejteni. Mások pedig szelídek, akiket agy kapsz meg, ha kézből eteted. Vagy az alanynál rossz módszert próbálsz.

Talán ha rámenősebb lennél?

2011. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!