Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szolnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szolnátok hozzá ha a barátotokrol kiderülne hogy a barátotok szüleinek a városi házuk melett van 1 tanyájuk?

Figyelt kérdés

Ahol állattartással foglalkoznak de a srác teljesen mással szeretne majd foglalkozni a jövőben mint a szülei. Mit szolnátok ha ez kiderülne a szerelmetekről?

Lányok válaszát várom.


2009. febr. 8. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, biztos nem szakítanák vele ez miatt, főleg ha szeretem, de még ha nem, akkor se nem ez lenne az ok amiért szakítanák vele...Ez csak a cica mica plázapics@aknak jelenthet gondot. Szerintem nincs mitől tartanod, ha egy rendes lányt fogsz ki!
2009. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomék ugyanilyen helyzetben vannak.Nem tudtam róla mikor megismerkedtünk,de amikor kiderült inkább csak szórakoztunk rajta poén szinten.Engem soha,egyetlen percig sem zavart,ha erre célzol.Volt,hogy zavarban érezte magát miatta,mert ráadásul náluk ez otthon van,de engem pont ez zavart,hogy úgy érzi szégyellnie kell magát miatta.Nincs ezzel semmi baj,miért is lenne?
2009. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Ugyanis ha szeretek egy pasit akkor nem számít,hogy mivel foglalkoznak..ma már örülni kell hogy becsületesen dolgozhatsz vhol:)
2009. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond? Mi derül ki? Hogy nem orvosok a szülei? Na bumm...
2009. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy, mivel foglalkoznak a szülei? én speciel imádom az állatokat, unokatesómék tanyán laknak, és sokféle állatot tartanak, ha a páromnak is ilyesmi lenne, akkor még örülnék is neki. már miért kéne, hogy bárkit zavarjon? ki így él meg, ki úgy... ha nem lennének állattartók, nem tudnánk húst enni. egyáltalán nem ciki, nem tudom, te miért tartod annak.
2009. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi gond, nem azért választjuk azt akit választunk párunknak mert a szülei ezzel vagy azzal foglalkoznak. De az már nem a legjobb hogy ez úgy derül ki. Azért nem árt ha ő mondja el...
2009. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gáz,én mondjuk szeretem az állatokat,és sztem ha vannak lovaik elég romantikus lehet egy szép nyári napon kilovagolni egy gyönyörű helyre és ott pl. piknikezni meg romantikázni egy kicsit :)

ha azt vetted a fejedbe h szakítasz vele emiatt,akkor Te nem is szereted őt igazán,vagy csak sziplán nem vállalod fel,ami elég nagy gond lehet most is későbbiekben meg pláne.

2009. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit... várj micsodaaa? egy TANYÁJUK??? Úristen, hát én biztos otthagynám! A viccet félretéve szerintem semmit, miért lenne baj?
2009. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!