Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 feletti lányok, nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 feletti lányok, nem zavar ha még nem volt barátotok?

Figyelt kérdés

velem ez a helyzet, és egyre gázabbnak érzem..nem mások miatt..nem érdekel,hogy mit mondanak hanem magam miatt

nem vagyok csúnya, és bunkó sem meg ilyenek :) mégsem jött össze még semmi..aztán félek,hogy huszonévesen észbe kapok,hogy még teljesen tapasztalatlan vagyok és összeállok valami jöttmenttel :D


18/L


2011. szept. 4. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

engem zavar. 19 vagyok.

engem sem mások miatt, hanem mert úgymond érzelmileg nem vagyok emiatt elég fejlett, meg elve, jó lenne már egy állandó partner(!) akivel számíthatunk egymásra, akivel szeretjük egymást, akivel szükségünk van egymásra,..

de Murphy törvényei alapján,.. meg a tapasztalataim alapján, ha nagyon "rágörcsölsz", ha nagyon szeretnéd, hogy legyen már barátod, nem fog összejönni.

Csak ha már nem is foglalkozol az üggyel, mással foglalkozol inkább, és csak éled az életed: na majd akkor jön valaki! ;) (vagy akár egyszerre többen is....)


hajrá!! ;)

2011. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát köszi a választ :) amúgy nem görcsöltem rajta évekig..de akkor sem jött senki na mindegy reméljük jobb lesz )
2011. szept. 4. 22:46
 3/13 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
100%
nem lesz, ismerem ezt az érzést...sajnos.....én mind1 sok sikert próbálj meg nem is tudom...nehéz ebben a mai MO-n normális fiút, lányt találni.
2011. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"nehéz ebben a mai MO-n normális fiút, lányt találni."


neked nem is csoda :) a besavanyodott embereket nem sokan bírják, ez van :P

2011. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz én fiú vagyok, de mégis csak ide "pofátlankodok" :) Magad miatt sem szabad gáznak érezned. Nekem például még nem volt barátnőm, de magam miatt sem éreztem soha cikinek. Türelem kérdése az egész. Vigasztaljon a tudat, hogy vannak olyan fiúk, akik kifejezetten egy ilyen lányra vágynak! ;)

21/f

2011. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
100%
boccs ha nem vagyok 1 partiköcsög aki mindenkit meg..c úton útfélen, és tudatlanul bele a ..áááá tudod mit menj és aludj mert holnap suli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:@:@:@:@
2011. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát nekem biztos nem ;)
2011. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:

óvoda?nem, nem...talán bölcsőde ugye?

:D:D:D:az való neked.

2011. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyetem fiam, egyetem ;)
2011. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen gondal küzdök xD ... már bele gondolni sem merek, hogy mi lesz, ha lesz valaki, aki esélyes a posztra hogyan fogadom majd. Mármint az eslő randi, csók stb ... Mondjuk, aki nem fogadja el a tapasztalatlanságod, az nem feltétlen jó válaszás xD. Egyet értek azzal, hogy a mai generáció szülöttei kicsit furcsák :P. Miaz, hogy a nő kéri meg a férfi kezét ???? o.O Nekem Mr. Darcy kell :) (L).
2011. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!