Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges? Egyszerűen minden stimmel, de akkor mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hiszékeny, és tisztában vagyok saját magammal. Van egy fiú, akibe halálosan szerelmes vagyok már három éve, és úgy érzem, ő nekem lett teremtve: gitározik, snowboardozik, szereti a kedvenc bandám zenéjét és egyszerűen fantasztikusan néz ki. Hogy lehetséges, hogy ha ennyire összeillünk, mégsem kellek neki? Nem vagyok egy csúnya lány, és bír is, mint embert. Azt mondja, szép és csinos vagyok. Segítsetek!
2011. febr. 4. 18:05
 1/8 anonim válasza:
Külsőleg egyeztek de mivan abelsővel?Kapcsolatotok milyen?
2011. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk, szerintem ő is így gondolja. Nem az a mennyei fiú-lány barátság, de ha megláát, mindig mosolyog.
2011. febr. 4. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy te ennyire bele vagy zúgva, és úgy érzed ő a tökéletes, de lehet ő nincs ezzel így.
2011. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mosoly az mosoly.Sztem az csak kizárólag baráti mosoly.Lehetséges hogy te halálosan szereted de ő csak egy lehetséges barátot lát benned de mesélj csak 1 kicsit h hogy is volt ez az egész!!
2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "egész"? Mesélek szívesen. :P
2011. febr. 4. 19:48
 6/8 anonim válasza:
Minden ami kettőtökkel kapcsolatos dolgokat írd le,vagy amiről azt gondolod hogy ő is szereti benned.Hogy ism meg?
2011. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársam volt, még gimnáziumban. Szerintem szereti bennem a humorom. :P MErt azt ugyebár mindenki szereti. :D Aztán szép közös emlékeink vannak, és arról sem tudok, hogy más tetszene neki. Amikor boldogtalan vagyok, mindig megvigasztal, és így megy ez fordítva is. Ezért nem értem, mi a baj. Ő tudja, mit érzek, és nem zavarj, de nem is közeledik felém ÚGY. Legalábbis én nem vettem észre.
2011. febr. 7. 19:55
 8/8 anonim válasza:
Fogalmam nincs a megismerkedési történeted után hogy mi a baj!!Olyan helyen lesztek hogy kettesben vagytok ne félj,teperd le és csókold.Meglátod utánna csodás lesz.Ha kedveled és ő is téged akkor semmi gond nem lesz csókold és csókold.Te helyedben ezt tenném!!Sok sikert""
2011. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!