Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi lehet a gond, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi lehet a gond, de egyszerűen nem megy az ismerkedés, pedig szeretnék egy barátnőt.21/F A haverjaim többségének pedig már 2 éve van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél év alatt 15 kg-ot fogytam most 78 kg vagyok , nem dohányzom , 3-4 havonta iszok akkor is mértékkel .

Kb 1 éve kezdtem el gyurni igy lassan kezd emberi formám lenni . De az ismerkedés az valamiért nem megy.


2011. jan. 5. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
légy magabiztos és hidd el magadról hogy AZ a lány TÉGED akar
2011. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én sovány vagyok, nem gyúrtam, nem dohányzom és 2 havonta ittam és néha a mértéket a vödör képviselte, tartózkodás pedig az asztal alatt, vagy a porban. és egy aranyos lány a barátnőm, akit interneten ismertem meg. azóta meg nem voltam berúgva, mert haverok helyett vele töltöm a szabadidőm.

szóval ezzel azt akartam mondani hogy nemérdekes hogy gyúrsz meg mennyit iszol meg mittomén. az számit hogy randin mit tudsz nyújtani, meg hogy szerencséd van e és beleakadsz olyan valakibe akinek szimpatikus leszel. szerencse is kell hozzá, jóadag! kitartás és próbálkozz, randizgass, ne legyen magasan a léc, a randiszinthez. randizni nagyonsokféle lánnyal lehet, annyi a kritérium hogy ronda ne legyen. nem fontos hogy nagyon szépnek lásd rögtön. és csak beszélgess, mint egy haverral. kötetlenül.

aztán ha megvan köztetek az összhang, ugyis kialakul valami érdeklődés, és akkor lesz 2. randi stb stb stb :)

és egyszercsak a nemis olyan szép lányból a világon a legszebb lesz :)

soksikert

21/f

2011. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nahát, utolsó, én is nagyon hasonlót akartam írni, de megelőztél. Teljesen igazad van:)

22/L

2011. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó régen irtad a kérdésed! Ha azóta találtál társat, gratula, ha nem akkor írhatsz ha van kedved.
2012. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!