Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szívesen be. Opatnám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szívesen be. Opatnám. De nem tudom, hogy mégis mit csináljak? . Bővebben lent!

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Több mint négy évig voltam egy lánnyal, vagyis vagyok, ő 19. Szóval most az van, hogy egy olyan bő éve elkezdett elk.rvulni. Úgy öltözködik már mint egy r.banc, pedig előtte normális volt.Aztán ez a műköröm cucc amikor bejött nála, aztán sírt a szája hogy fizessem.Plázában tölti a szabadidejét, egyik barátnőjével.Na a lényeg hogy olyan lett már mint egy rossz Barbie baba, ami nem lenne baj, ha nem így csinálná.

Aztán egyszer tudomásomra hozta egyik haverom, hogy látta lent egyik diszkóban, amikor smárolt egy pasival. Elhittem neki, mert együtt nőttünk fel, soha nem akarna nekem rosszat. Aztán amikor én is láttam, hogy másokkal megy d.gni meg smárol össze vissza kíváncsi lettem.Együtt vagyok még vele, de csak és kizárólag azért, hogy megtudjam, mégis meddig hajlandó elmenni úgy, hogy közben "kapcsolatban" él. Követgettem ide oda, meg haveromék is figyelték.Nem egyszer találkozgatott egy kb 35 éves faszival. Iskolában kis 16 évesekkel dumálgat, azt hittem azokkal legalább csak dumálgat, hát 16 évesek. De ebben is tévednem kellett. Igazából már nehezen tudom számon tartani, hogy kivel is b.szik, így kb a 16-35 éves korig. Aztán amikor meg találkozunk, olyan mint egy kis kezesbárány, semmi de semmi megbánás nem ül ki az arcára, ugyan úgy "örül" nekem mint 3 éve amikor még ritkábban találkozgattunk. Ráadásul falusi, szóval ha ez kiderülne, mert elkürtölöm "véletlenül", akkorát fog égni hogy az nem igazi. Bosszút akarok állni. Nem azért mert fáj, nem esik jól, de ha nagyon fájna akkor nem tenném. És megalázva érzem magam a megcsalások miatt. De mit tehetnék, hogy igazán megszívja?


2011. febr. 4. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van olyan haverod akit nem ismer ?:D nos add neki kölcsön :D am azt hiszed addig nem volt qrva ?:D dehogy is nem .. :D


19F

2011. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bosszúállós dolog tök gyerekes, inkább küld el a jó k_rva anyjába, és kész.
2011. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

*küldd

sry

2011. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát amíg velem volt, addig nem volt...Tök szolid visszafogott kiscsaj volt, aztán megbarátkozott azzal a szőke k.rvával, azt vitte bele minden rosszba.
2011. febr. 4. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Közöld vele, hogy sorry, de volt egy kis pötty a makkoson, elmentél vele dokihoz, aki közölte, hogy szifilisz/tripper/kankó/AIDS.

Mivel te egészen biztosan nem vagy hűtlen, esetleg elárulhatná, kitől kapta, és kezeltesse a "partnere" is.

Lehetőleg ezt tedd meg náluk.


Aztán ki kell dobni a p...ba. Utána gratulálj az anyjának a neveléséhez.

Még az kell, hogy valaki felcsinálja, aztán te fizethesd a cechet. :/


Most őszintén: eddig mi a ...áért nem b..tad még ki???

2011. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, meddig megy el, úgy, hogy kapcsolatban él tulajdonképpen...Csak ezért...:D
2011. febr. 4. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges mentegetned,hogy miért lett ilyen-meg olyan.A lényeg,hogy ma már nem olyan,akit vállalni tudsz.Egyszerűen ne vegyél róla tudomást-nem kell direkt szakítani vele,csak ne légy ott,ahová megbeszéltétek,vagy késs jó sokat és ne egyedül menjél,ne fizesd ki az igényeit(vegye meg saját maga,vagy fizettesse a többi pasassal)szépen lassan leesik neki a tantusz,de addig pofára ejted párszor.Hát így.Ugyanis azt sem érdemli meg,hogy a szemébe mondd a véleményedet.Hiszen ő is mindent a hátad mögött csinál.
2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretsz szenvedni mi? Azt is fizeted majd, hogy a gombát kitakarítsák a muffjából? Ha azt hiszed megbánja majd és bocsánatot kér, hát elég hülye vagy. Nem fogja.
2011. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jókat röhögnek rajtad a kiscsávókkal. Ne legyél má' farok!
2011. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem fizetek neki az ág világon semmit...már...mellesleg nem is járok le hozzá, ha akar jön, szóval szinte semmit sem találkozunk, csak "együtt vagyunk"...Viszont még kivi vagyok egy két dologra, aztán csá...
2011. febr. 5. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!