Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán "beszólnak", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán "beszólnak", hogy milyen szép vagyok, annak lehet hinni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy a plafont veri az önbizalmam, de szoktam kapni ilyen megjegyzéseket. Pedig én nem tartom magam annyira szépnek, hogy ilyen bókokat kapjak...
2011. febr. 4. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát linkelj 1 képet és megmondjuk :) [félre értéseket elkerülendő 12es karika :D elvégre azok olvassák kb :D]


19F

2011. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
minek mondanák tök idegenek hogy szép vagy ha nem így gondolják?
2011. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet, csak nem mindegy hogyan és milyen stílusba mondja...ha nem szexre utal vele akkor szívesen fogadom ...én is kaptam már egy párat:)
2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak meglepő, hogy így hangot adnak neki :) Persze jólesik...
2011. febr. 4. 18:59
 5/13 anonim válasza:
attól függ h miylen hangnemben mondta..egyébként nekem is szokott ilyen lennii.multkor odajött a buszon egy fiú és elkezdi h hívjál föl..meg néha szokott még ilyen lenni
2011. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
aki szép annak hangot kell adni:)
2011. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan jól nézel ki, hogy azt nem lehet szó nélkül hagyni :D De ha küldesz egy képet többet tudok mondani
2011. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia , nekem is beszoktak szólni, h. szép vagyok, meg olyat, hogy gyönyörű, vagy csak úgy csókokat dobálnak felém,kaptam meghívásokat is egy-két hmm..-re, de én nem hiszek nekik, azonnal szólok nekik, hogy ismerek egy jó szemorvost, akit érdemes lenne nekik felkeresni, mert én bűnronda vagyok
2011. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek képet:D mert a barátaim mondják h szééép vagy az meg ironikus :D légyszives képet
2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem, képet nem küldök :D

Aranyos ez a szemorvosos dolog. Nálam az a baj, hogy nagyon zavarba jövök ilyenkor és nem tudok reagálni rá...

2011. febr. 4. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!