Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen szerelmes vagyok, és közben nagyon szomrú? Mit lehet tenni? :´ (

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és 3,5 éve szerelmes vagyok egy fiúba, aki számomra elérhetetlen. Ő a "menő" bandába tartozik, én pedig abba, akit "strébereknek" hívnak, mivel 4.5-4.8 közötti az átlagom. Ezelőtt sosem voltam szerelmes, természetesen nem is járok, jártam senkivel. De ez most olyan furcsa érzés! Erősen dobog a szívem, remegek, dadogok, amikor meglátom Őt! Az elejétől fogva tudtam, hogy köztünk semmi, és én sosem fogok Neki tetszeni... :´( Eddig még valahogy elviseltem, de most, hogy Ő nyolcadikas, és közel fél év múlva elballag, azután sosem fogunk találkozni... :(

Meg nem merem - és nem is szeretném - mondani, hogy mennyire szeretem, már 3 1/2 éve, de valamit tennem kéne!

Kérlek Titeket, segítsetek, adjatok tanácsokat!


2011. febr. 4. 20:24
 1/5 A kérdező kommentje:
* Az elejétől fogva tudtam, hogy köztünk NEM LEHET semmi, és én sosem fogok Neki tetszeni... :´(
2011. febr. 4. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit kivirulni, menőkkel lógni, szólítsd meg! Hasonló cipőben jártam, talán tudok segíteni:) Nincs kedved msnezni? Küldd el priviben címed

13L

2011. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nincs saját msn-címem : )! Ha gondolod, privibe írhatsz!
2011. febr. 4. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem először valahogy kerülj közelebb hozzá, beszélgess vele, légy a látómezejében mindíg :D aztán ha valamennyire sikerült közelébe férkőzni akkor sztem utalgathatnál rá hogy tetszik stb. de ha semmi érdeklődést nem mutat akkor felejtős a történet. ő elballag aztán majd elfelejted úgyis! sz*r lesz de elfogod felejteni :( :) nekem is ment...


18f

2011. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tudnék írnék privit:D első vagyok
2011. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!