Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért tartanak ri***nak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért tartanak ri***nak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy átlagos normális 8.os lány vagyok. az osztálytársaim úgy kezelnek mint egy r..nc.nem is öltözködök úgy nem is viselkedek úgy ! nem vagyok beképzelt nem tartom magam szépnek se.de a fiúk néha fogdosnak meg megjegyzéseket tesznek rám (nem tudom mi okból). és tudják h utálom meg nem is hagyom magam de a helyzet nem változik.emiatt az osztályomban nincsenek is barátaim.:(
2011. febr. 4. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert fiatalok még és buták. Ha pedig fogdosnak, pofozd fel őket nyugodtan. Előbb-utóbb abba fogják hagyni. Akkor nem lesz oka senkinek rosszakat mondani rád.
2011. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az se használ :/
2011. febr. 4. 20:28
 3/16 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. emg látnak egy normálisabb kinézetű lányt és egyből csak a külsőt veszik figyelembe. alapjában véve egy barátságos vicces kedves lány vagyok,de őket ugye ez nem érdekli.
2011. febr. 4. 20:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél panaszt ellenük szexuális zaklatásért.
2011. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát nem szeretnék belőle nagy ügyet csapni:)nem is szoktam erről beszélni senkinek mert ez nagyongáz.cask hát itt senkinemismer :)
2011. febr. 4. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Jövőre úgyis minden megváltozik addig meg próbálj meg a lányokkal barátkozni és beszélj velük arról hogy téged ez mennyire zavar és hogy szerintük mit kéne tenned és akkor lehet hogy segíteni fognak és még barátaid is lesznek.(Velem is ez történt annak idején csak nálunk egy másik csajjal is ugyanezt csinálták és végül legjobb bnők lettünk...)
2011. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ők meg féltékenyek rám és jóformán szóba se állnak velem.a fiúknak köszönhetően ők is ezt gondolják akármitmondok
2011. febr. 4. 20:34
 8/16 anonim válasza:
szerintem probaljal meg mindenkeppen tavol lenni a fiuktol, a csajokkal meg nem foglalkozz tulzottan, szerintem csak irigyek rad amiert te josz be a fiuknak es nem ok.
2011. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Húú, emlékszem, mennyire idegesített anno egy osztálytársam, aki fogdosott. A fenekemet fogta meg mindig, én meg utáltam a gyereket. Szemüveges kissrác volt, valószínűleg elég drága volt a szemüveg. Egyszer, miután megfogta a fenekem, megkértem, hogy vegye le a szemüvegét, hadd nézzem meg. Persze az okból, hogy ha felpofozom, nehogy eltörjön, és nekem kelljen kifizetnem. Levette, a kezembe adta, és a másik kezemmel akkorát lekevertem neki, hogy az egész ebédlő zengett tőle. Tök jó érzés volt.

Nem húztam fel magam, full nyugodtan adtam elő az egészet.

Aztán visszaadtam neki a szemüveget, megmagyaráztam, miért kértem el.

Azután egyszer sem fogdosott.

2011. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:D

köszi mindenkinek ! :)én igyekszem mindent megtenni. de ezt a félévet márcsak kibírom valahogy :|

2011. febr. 4. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!