Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha egy lány ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány ribanc?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy hiába nem tehet arról egy lány, hogy hány pasival akar lefeküdni és annak tényleg semmi értelme, hogy visszafogja magát, ha egyszer akarja, de ettől függetlenül ribanc.


Nem arra gondolok, ha valaki pénzes pasira hajt, vagy szilikonos, műkörmös plázaribi, az értelmi képességére sem célzok ezzel.


Azt értem, hogy azt gondoljátok, hogy sokkal rosszabb egy ilyennek hozzátok képest, akik képesek normális kapcsolatra, de nektek mi miatt negatív valaki, aki le tud feküdni egy nap több pasival is, de mondjuk nem árt vele senkinek?


Nem védem őket, csak nem tudom megfogalmazni magamnak az érzéseim.


2011. nov. 1. 08:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

vannak akik féltékenyek ezekre a lányokra :) mert ők nem tehetik meg ezt

vannak akik lenézik őket mert más nevelést kaptak

és

vannak akik más nevelést kaptak és azért ellenszenvesek velük, mert a környezetük ezt követeli meg tőlük, amúgy meg simán szimpatizálnak a gondolattal h ilyen életet élni sem rossz. :D

2011. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem baj, de én ezeket állatnak tekintem, nem emberi lénynek. Az állatok szoktak dugni csak azért, mert megkívánják, az ember azzal szokott szeretkezni, akibe szerelmes. Szerintem lealacsonyítják magukat az ilyen "lányok" vagy inkább szukák.
2011. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyenek miatt halnak meg évente több ezren aids-ben.Ennyi erővel akár csinálhatnád az utcán is és még pénzt is keresel vele.Mi a számod?

Nah még ennél is komolyabbra fordítva a szót, azért gáz mert az ilyen lányoknak semmi se "szent" szarnak az emberi érzésekre.Az ilyen lányokkal iszonyat szar dugni mivel nem őszinte a tekintete sex közben.Na ezé'!Érteeeem?

2011. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

második erre akartam kilyukadni


a harmadik

2011. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavarnak, de én aztán bottal sem piszkálnám meg őket.Egyszer jöttem össze egy buliban egy tiniribanccal, akkor is elkaptam valamit.azóta megfogadtam, hogy SOHA TÖBBÉ!!!!!
2011. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyetlen hasonlattal hadd éljek.

A drágakövek közül is azok az értékesek, amelyikből kevés van. Ugyanez van sztem ebben az esetben is.

Mennyire éreznéd a kapcs-dat értékesnek, ha tudod, hogy a fél város tudja, mi és hol van neki? Ha te vagy az egyetlen, akivel együtt volt, sztem sokkal különlegesebbnek értékesebbnek tartanád magad, ill akkor is, ha a partnerek száma egy-számjegyű.

Na meg persze az eü-i ok.... amit említettek már....


Üdv

2011. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A praktikus részét értem meg azt is, hogy ez az elvárás, inkább azt nem értem, hogy miért lett ennyire kizárólagosan a szerelemmel összefüggésbe hozva a szex, mármint hogy miért ez a normális.
2011. nov. 1. 10:11
 8/32 anonim ***** válasza:

A konkrét válasz: Mert szexre éhes csajok.

Új szeretik a mézet mint a két herét szopogatni.

Azt se bánják már az életbe hány fiúval volt, de nekik ez trendi. Egészségükre. Belőlük lesz majd a Prostituált.

2011. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%

"hogy hiába nem tehet arról egy lány, hogy hány pasival akar lefeküdni"

MIVAN??? Mi az, hogy nem tehet?? De igenis tehet!! Le kéne szokni erről az überlibsi mindentmegtehetek-semminemazénhibám-hozzáállásról, ugyanis lényegében ez a kiváltó oka, és ez a valódi baj. Az ilyenek az élet többi területén is ilyen ostobák. Lásd a kedvenc hasonlatom, a sok dolgozni nem akaró, de fizetést elváró kis nyikhaj. És milyen érdekes: pont ez van! Hiányzik belőletek a valódi becsület. Az ilyen meg megérdemli, hogy lenézzék.

2011. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem félreérted. Meg egyébként is, mi van?


Vannak lányok, akik csak a barátjukra gerjednek, vannak lányok, akik néhány pasira és vannak, akik sokra. Az hogy hormonálisan ki mozgatja meg őket, az nem döntés. Az döntés, hogy utána mit kezdenek ezzel.

2011. nov. 1. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!