Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csinos vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csinos vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalomhiányos lány vagyok, ugyanis a barátaim azt hajtogatják, hogy sovány vagyok. A szüleim szerint csak irigyek rám, azonban kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Mellem az nincs, ezt tudom, de majd még nőni fog, szóval kérlek ne azt nézzétek.


15/L


[link]


2011. febr. 5. 20:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Jó tested van, és nem is vagy sovány :)
2011. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt szabadna tudni, hogy hová valósi vagy? (Nem szükséges utca, házszám, elég ha megyét mondasz;) )
2011. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Budapesten élek :D
2011. febr. 5. 21:51
 24/48 anonim ***** válasza:

Akkor messze vagy...:(

De azért köszönöm a válaszod! ;)

2011. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
24%

szerintem naon jól nézel ki :D:D legalábbis azokhoz képest, mint akikkel most egy osztályba vok zárva :/:/ melyik suliba jársz? énis Bp i vok megyek át xD

15/F

2011. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
22:20-as fiúnak vallja magát, de ribinyelven ír. Go figure.
2011. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Akkor téged gondolom főleg az zavar hogy sovány lennél. Na és,.. NEM! ^^ (: .
2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki.
2011. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
53%
miért van önbizalom hiányod ? nem az vissza taszító egy fiú szemében , véleményem szerint legfőképp , hogy most 6D-s vagy 100D-s melltartót hord pl.. , hanem pont az önbizalom hiányosság is , de nem is értem tök szép alakod van , nekem kifejezetten tetszik , pedig nagyon fontos számomra egy lányon , hogy legyen szép nőies , sportos alkata , nem anorexiás , de azért a sportosabb kategória , és te ezek közé tartozol , de most komolyan , melyik fiú mondja azt hogy ez nem szép? (tisztelet a kivételnek , aki a TESTESEBB nőket szereti..:D)
2011. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
legyen jó sok önbizalmad, még akkor is amikor tudod magadról hogy nem úgy áll pl , a hajad ahogy szeretnéd ! ezt szeretik a fiúk (utolsó voltam)
2011. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!