Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves vagyok, tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok, tetszem egy kb.40-es csinos elvált anyukának. Nem akarok belebonyolódni semmi ilyen kapcsolatba. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindenki akinek kedve van reagálni írja meg hogy hasonló helyzetben mit tenne.
2011. szept. 3. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kapcsolatot mondd meg neki.


Bennem felmerülne a gyanú, hogy a nő csak bizonyítani akarja, hogy tetszik a fiatal pasiknak.

Saját szememmel láttam már ilyet, a nő minimum 35 volt és közölte,hogy 20 éves, no comment..

Szóval a helyedben nyitva tartanám a szemem, de ez az én véleményem.

2011. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit, mond meg neki. Ne csapd be.

Szerintem viszont megmozgatta a fantáziád, hiszen feltetted ezt a kérdést..

Ismerkedj meg vele, a gyerekével/ivel, aztán döntsd el, mit akarsz. 1-2 randi még nem kötelez semmire. 27N

2011. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sokáig nem tudtam hogy tetszem neki, egyik kollégámnak mondta hogy mi a helyzet. az a kollégám meg késöbb mondta nekem. de én abszolút nem álltatom, hitegetem, semmi ilyesmiről nincs szó. szerintem meg hülyén venné ki magát ha én mondanám meg neki hogy ne ábrándozzon, elvégre nem nekem mondta hogy tetszem neki.
2011. szept. 3. 13:37
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 3. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lekéne feküdnöd vele ! M I L F !!!
2011. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Számítottam erre a válaszra, de ha lefeküdnénk, akkor hitegetném, azt meg ugye nem akarom.
2011. szept. 3. 15:32
 7/7 anonim válasza:
Ne hagyd ki, rengeteget tanulnál tőle a szex terén. Tapasztalatból mondom. Nem férjet keres, biztos lehetsz benne.
2017. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!