Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha orálisan elégítem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan elégítem ki a páromat lehet vlmi bajom? Most a szám szétnyílt és viszket.!

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Bekente meg minden...nem fájt már neki...de elmegyek bőrgyógyászhoz, amúgy ha pl jövő7 vége felé kapok időpontot...elmúlhat addig?
2011. febr. 5. 21:21
 22/31 Izééékeh11 ***** válasza:
lehet hogy csak utána derült ki hogy a barátjának gombája van...
2011. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szükséges a kezelés, ha a bőrgyógyász nem ér rá előbb, akkor háziorvos, ő is felírhatja rá a megfelelő krémet.

Máskor ilyet ne csinálj, hiába nem fáj neki, az antibiotikumot sem csak addig szedjük, ameddig fáj a fejünk, hanem ameddig az orvos előírja. Máskor okosabban.

2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Utána? Hiszen ma történt és a kérdező tudott a saját fertőzéséről, amivel a párját is megfertőzte.
2011. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!!
2011. febr. 5. 21:23
 26/31 anonim ***** válasza:
Pistike anyád hív. Tudom, tőle kaptam meg. hiv az eszed tokja
2011. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen mert volt neki és a héten nem taliztunk csak tegnap és mára kezdet el viszketni és tegnap nyílt szét...és tegnap kielégítettem orálisan...
2011. febr. 5. 21:25
 28/31 A kérdező kommentje:
Viszket és égő érzés és szét van nyílva...
2011. febr. 5. 21:32
 29/31 anonim ***** válasza:

Legközelebb legyen eszed. Ha nemrég volt fertőzése, akkor szopni is csak gumival (van sokféle ízű)

Én tavaly szopattam gumi nélkül egy hivatásossal és olyan fertőzést kaptam, hogy pisilni is fájt.

2011. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Jó nagy slagja lehetett a palidnak, ha felrepedt a szád! Kend be Huszár zsírral, az használ ilyenkor.
2011. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!