Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmnek hüvelygombája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek hüvelygombája van akkor nekem lehet valami bajom hogyha óvszer nélkül szeretkezünk? Esetleg orálisan elégitem ki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha óvszer nélkül szeretkeztek te is elkaphatod, és sajos a férfiaknál nem mindig jár tünettel,ha nem érzel semmit akkor is visszafertözheted.
2008. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a ferfiak tunetmentes hordozok,ha elkapod tole te is kell kezeld mert maskepp nem fog elmulni,valamint a fehernemut es torolkozoket nem eleg 90 fokon kimosni,ki kell fozni oket.
2008. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én elkaptam bnőmtől... elég kellemetlen volt, de mondjuk pár nap alatt átment rajtam. De amíg mind2-en meg nem gyógyultok, addig none szex. és amikor bnőd megy nőgyógyászhoz, szóljon, hogy írjon föl neked is gyógyszert.
2008. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen elkaphatod. szóval mindeképpen kell óvszer. ha már megtörtént, menjetek el nőgyógyászhoz és ő majd felír valamit, amit közösen kell szednetek.
2008. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
ja a végét nem láttam, bocsi, ha orálisan elégíted ki, akkor is elkaphatsz valamit, de csak a szádban természetesen
2008. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer:D nem kell egyből durva dolgokra gondolni. Csak a súlyos és felülfertőzött gombára adnak gyógyszert. Sokkal célszerűbb ha veszel magadnak egy canesten krémet recept nélkül a patikában pár száz forintért, és ha a barátnőd észleli a gombásodás lehetőségét, akkor mind a ketten nekiálltok és kezelitek a problémát és ha nem múlik el a dolog 1 héten belül akkor orvoshoz fordultok. Nagyon fontos h ne sexeljetek míg a fertőzés gyanúja fenn áll.
2008. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen az orvos dolga hogy eldontse a kezelest,nem erdemes otthon veny nelkuli dolgokkal kiserletezni amig nem tudja az ember a pontos diagnozist.
2008. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!