Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy tetszem neki és mondjuk hogy csináljam hogy össze jöjjünk, megismerkedjünk?

Figyelt kérdés

Van egy 20éves srác nagyon tetszik nekem, néha egy buszon utazzunk körülbelül 2hetenként, ismerősöm FB-on na és ma ráírtam hogy bejelöltem iwiwen és aztán elkezdtünk beszélgetni de nem annyira részletesen csak finoman :)

írtam neki hogy jó a motorja és hogy majd elvihetnél egy körre, erre ő majd megbeszéljük élőbe, na persze még soha sem beszéltünk élőbe csak köszönés és szemezés volt eddig :)

szerintetek van egy pici esélyem?

szerintetek mostmár várjam hogy ő kezdeményezzen mondjuk egy beszélgetést?Még ma írtam rá először!


18/L


2011. febr. 5. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

van hát miért ne lenne :)


19F

2011. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Deja vu-m van, velem pont ez történt 1,5 éve.

Megtetszett, 17 évesek voltunk, ráírtam,beszéltünk,kértem,hogy vigyen el egyszer egy körre...Hónapokig éjjel-nappal msn-eztünk.

De sosem vitt el motorozni,csak korizni voltunk,de unokatesóval,bátyjával,soha sem kettesben.

Pedig szerettem,amennyire egy majdnem viszonzatlan dolognál ezt lehet...

Ma már rám se néz,nem is köszön. Nem tudom mi történt... illetve sejtem,csak nem akarom tudni...

szóval kívánom,hogy ne így járj és,hogy összejöjjön a dolog!

Az esély mindig megvan,csak légy türelemmel;)

19/L

2011. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval csak a motorja miatt tetszik a srác, és csak azt szeretnéd, hogy elvigyen egy körre?? :D hát a srác helyében én is arra gondolnék, hogy nem is magát a srácot szereted, hanem csak mert van motorja. Na persze, hogy egy buta kis ribinek gondol. :S
2011. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!