Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyenek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenek? :S

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak,akiknek eszébe sem jutna megcsalni a bnőjüket/barátjukat,mert már hányingerem van ettől a sok undormánytól..
2011. febr. 6. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám szerintem megcsalni a barátom, (bár még nem is volt). Én viszont hazudni se tudnék akár milyen jelentéktelen dologban sem. 15/L
2011. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet eszembe jutna, se előtte szakítanék, az ő ideje is drága...


16/f

2011. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sose csaltam meg eddig se egyik barátomat se (2 hat hónapos és 1 nyolc éves kapcsolaton vagyok túl), és a mostani már közel 1 éves kapcsolatomban sem jutott eszembe sose, hogy megcsaljam a párom. Amikor társat krestem, akkor is pont amiatt voltam nehezebb helyzetben, hogy srácban is hasonló felfogásút találjak, aki nem ment át már vagy egy fél városon. De szerencsére egymásra találtunk. :) 28L
2011. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy mindenki azt mond,amit akar....

nőknél ez az egész általában úgy működik,hogy amíg szeretik a férfit,addig nem csalják meg,de aztán hirtelen megváltoznak az érzéseik,szabadságra vágynak,és akkor más nem érdekli őket az egész hűség.szóval elég labilis dolog ez,én nem is nagyon tudok megbízni egy nőben sem.persze sokak még akkor is megcsalják a párjukat,ha állítólag szeretik.

2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha komoly a lány és tudom,h hűséges,akkor én is az vagyok.ha hülyének néz,akkor ribit csinálok belőle.
2011. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a "soha nem jutna eszembe" csoporthoz.

Azaz lehet, hogy eszembe jutna, tehát felállna egy lány miatt, vagy elképzelném meztelenül, de soha nem tennék semmit.

Egyszerűen nem érné meg kockáztatni egy jól működő kapcsolatot egy alkalmi dugás miatt.


23F

2011. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!