Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok a belső tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok a belső tényleg fontosabb mint a test?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is fontosabb volt a belső.

Az 1. barátom külsejét egyenesen kiröhögték mások, sokszor beszóltak neki, pl. hogy miért nem vágatja le a haját, miért nem gyúr kicsit stb - ő magas és vézna volt, engem fel se bírt emelni az 50 kilómmal... Engem hidegen hagyott, hogy néz ki, mert szerettem.

A mostani barátomban is a lelke fogott meg, már az 1. beszélgetésünkkor belehabarodtam. Ő ellentéte az előzőnek: alacsony és inkább tömzsi, régebben sportolt, de abbahagyta, úgyhogy szép kis pocakja nőtt, viszont a karja meg a háta még mindig nagyon izmos. Kb 1 év járás után állapítottam meg róla, hogy milyen helyes és szexi, és hogy Ő a legjobb pasi a világon- szerintem ebben elég erősen közrejátszik, hogy mennyire szerelmes vagyok belé, és most, több, mint 3 év után se érdekelnek más pasik, mert Ő tartom az egyetlen igazi férfinak...

Nem tudom, miért olyan nehéz elhinni egyeseknek, hogy igen is sok lány van, akinek fontosabb, hogy egy fiú kedves, odaadó, hűséges, humoros legyen, minthogy egy kigyúrt bunkó, aki jó az ágyban...

Úgyhogy csatlakozom azokhoz, akiknek a belső TÉNYLEG fontosabb.

20/L

2011. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 .Daniel. ***** válasza:
9%

Induljunk ki a férfiakból. Te milyen nővel beszélgetnél szívesen? Egy dagadt nem szép arcú csajjal aki szőrös stb.. vagy egy nem ribanc de mégis nőiesen szexi nővel aki bájos stb...Namármost elárulom hogy ez a nőknél sincs másképp. Ők csak meg akarják magukat dugatni a kockahasú "üresfejű" srácokkal, a rondák a barátaik de az intelligens, humoros, kedves, jóképű, sármos srácok a tökéletesek:) Ez nőben is így van. Azért van annyi tinir*banc mert nem keresnek hosszútávú kapcsolatot tini korban de a nunijuk viszket. Tehát ha Te 13-14 évesen csak kefélni szeretnél biztos nem a kedvességük alapján választanád ki a megfelelő egyedeket. A kis tinicsajoknak sose hidd el azt hogy nekik a belső jobban számít úgy 18-20 éves korukig. A végére leszögezném hogy tisztelet annak az elenyésző(értékes) kivételnek. Persze ezek után mindegyik azt hiszi hogy ó ő pont belecsöppen a szűk kis rétegbe, de jó:)blabla

16/F

2011. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
A nagy büdös lóf@szt fontosabb!
2011. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ebben pont nem különbözik a 2 nem, a nőknek is nagyon fontos a külső.
2011. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olyan gyerekesek itt egyesek!
2011. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fontosabb h a személyisége a kisugárzása fogjon meg egy embernek. Akkor úgyis szépnek látod majd:)
2011. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!