Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 15 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

És igazából még nem is vagyok rá felkészülve én úgy érzem.

Ja és nem azért nem volt mert olyan ronda vagyok. :D

Csak egyszerűen nem keltem fel az érdeklődésüket. ( Csak a pancsereknek ) .


2011. febr. 6. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem
2011. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz söt a mai világra nézve már érdem hogy még nem volt barátod:) Majd jön az magától idövel amikor már te is készen állsz rá addig meg élvezd az életet és örülj neki hogy nincs ilyen gondod még :)
2011. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki

De lehet hogy hisztis vagy(csak pelda)

Vagy nem oltozol eleg sexyn

Vagy nem lazulsz el a korukbe

Probald meg ezeket es hatha jon valaki


Ami a felkeszulest illeti nyugi majd eljon az ideje

2011. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az egyik lánybarátomnak 16 évesen lett fiúja, de van olyan ismerősöm is, aki 17 (lassan 18) és még mindig nem volt kapcsolata. Szerintem nem ciki.

Sőt, inkább áldás, hogy meg tudod őrizni a tisztaságodat ebben a világban és nem adod oda akárkinek.

2011. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. febr. 6. 16:33
 6/19 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEM!
2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki. Én sem érzem annak, hogy nem volt még barátnőm.

20/f

2011. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2011. febr. 6. 16:49
 9/19 anonim ***** válasza:
az a ciki, hogy nem tudod használni a fórum kereső funkcióját 15 évesen, és nem keresed meg, hogy már 2356325872698563485 ilyen kérdés volt.
2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, halálosan ciki vesd magad a Dunába, hogy tudsz így élni?


Egyébként, ha te nem érzed annak, nem az, ha senki nem próbálkozik, akkor változtass valamin(pl új frizura, legyél nyitottabb stb), ha meg igen (csak lúzerek) akkor pláne nem az, csak te vagy válogatós (én is az vagyok, ugyanez a problémám csak 17 évesen). Egyébként ráérsz még:)

2011. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!