Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy 18 évesen nem volt még barátom és nem smároltam? :S de már mindenki erről kérdez, hogy miért nincs barátom, már azt hiszik hogy leszbi vagyok:S:S -. -"

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mondd nekik, hogy most más fontos a számodra.
2011. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Neked lehet gáz, de amúgy nem az.
2011. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarod hogy elvegyem a szüzességed?:P

18f

2011. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3.! nem igazánXD...
2011. máj. 5. 17:58
 5/16 anonim ***** válasza:
bizti?:D
2011. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Már megint az 52%-os akcióbanXD valamelyik szűz szánja már meg kérem!!

Kérdésre: nem gáz:) majd aki téged fog szeretni az fog még igazán örülni;)

2011. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Chuck ***** válasza:

Miért lenne gáz? Van aki még 25 évesen is ilyen ténnyel áll szemben...

Akinek bejött az élet, az elvan mint hal a vízben, akinek meg nem, az csak vergődik...

Nekem sem volt barátnőm, engem is szenyóznak néha, csak mindig van mivel vissza offoljam őket...utána meg csend van úgy is...

18/f

2011. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se rossz dolog ez egy lánynál, hisz ha belegondolsz egy szűz fiú milyen? ciki (akárki akár mit is mond ezt így gondolják) viszont ha egy akármilyen férfi találkozik egy szűz lánnyal akkor annak csak örül fog, nem beszélve arról, hogy még az első csókja is az övé.
2011. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol azzal, hogy ki mit mond? Az lenne gáz, ha szerelem nélkül csak azért csókolóznál vagy bármi mást csinálnál, mert a többiek is csinálják!
2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
majd eljön a "te időd is" :)
2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!