Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz hogy nincs 13 évesen barátom? Többi lent

Figyelt kérdés

az összes osztálytársamnak,barátnőmnek pasija van,ilyen 12-13 évesen ...


és az iskolába olyanokat szólogatnak be az évfolyamtársaim,hogy olyan rusnya vagyok,hogy még pasim sincs -.-


és eddig úgy voltam vele hogy csak nem fogok lesüllyedni a többi p.csa szintjére hogy 13 évesen pasizzak és rajoljak féjszbúkon hogy "hmm még paszim isz vann,a profilképem isz nagyon tutti,kint a fél csöcsöm, ójeeee :D"


de mostmár kezd egyre jobban idegesíteni


és a barátnőm is állandóan az új pasijával van,én meg egész nap itthon gubbasztok és olvasom hogy ott írják egymásnak hogy -szeretleek <3 -én jobban<3 -nem,én jobbaaaaan!!<3<3<3 és stb. ...


szerintetek tényleg nagyon gáz hogy nincs barátom?


13l


2011. szept. 18. 12:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a baj hanem a világgal.
2011. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

nem gáz. valóban ilyet mondanak: rusnya vagy? nem hiszem, talán egy kicsit megnőtt benned a probléma.


javaslom, hogy irodalmat olvass, ne gagyarászó-gügye feszbukot

Később nem lesz időd , most pár évig van.

Jobban meg fogod érteni általa a világot, magadat,

a többi embert. Megéri!


érdemes egy nagy író életművét végigolvasni.

Tolsztojt. pl. nagyon sokat tanulnál, és nagyon szép.

2011. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont. Az előzőnek igaza van.
2011. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

köszi


mondjuk ez igaz ... végülis minek kell nekik ennyi idősen barát? máskor meg sír a szájuk hogy -jajj de hülye a tanár,hogy 1-est adott! közbe ők nem tanulnak hanem állandóan pasiznak ...

2011. szept. 18. 12:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, te egy ritka kivétel vagy. Csak a többiek nem mernek kilógni a sorból, inkább olyanok, mint a nagy többség.
2011. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Ne érdekeljen, hogy mit mondanak. :)

Velük van gond, nem Veled!

Azért nem kell egész nap otthon "gubbasztani",

csak van olyan barátod, akivel tudsz valamit csinálni... :)

2011. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem abszolút nem gáz.

én 16 éves voltam,mikor összejöttem a barátommal,hó végén leszünk 19 hónapja együtt.

nem vesztesz semmit,te látod jól.

egy 13 évesnek semmi szüksége egy kapcsolatra,nem is ért hozzá csak játsza magát,aztán mire 18-20 éves lesz ő kiéli magát,hogy úgy fog kinézni,mint a saját nagyanyja,rosszabb helyzetben egy-két abortuszon is túl lesz,ne foglalkozz velük nem éri meg és végképp ne kezdj járni senkivel csak azért mert piszkálnak,vágj vissza nekik csak ügyesen.te biztos jobban tanulsz mint ők idegesíteni fogja őket ez is de te csak büszkén vállald fel.

2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak minden 13 éves lány ilyen lenne, mint te. A legtöbbet már csak azok a dolgok érdeklik, amiket te is leírtál a kérdésedben. Még bőven ráérsz a pasizással, ne is figyelj rájuk. A legjobb amit tehetsz, az ennek a gondolkodásmódnak a folytatása, "fejlesztése". Ne hagyd, hogy mások rossz útra térítsenek.


17/F

2011. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 évesen sincs. Egyrészt nincs senki, akihez vonzódnék, és csak azért nem lesz pasim, hogy ne lógjak ki a sorból, másrészt erre még bőven ráérek, nem is hiányzik.

Ez egyáltalán nem gáz, ha a r.bancok csak egy fél napig normálisan látnák a világot, ők is rájönnének, hogy nem az a normális, amit csinálnak, de inkább beálltak a sorba, mert az a menő. Inkább örülj annak, hogy ilyen vagy, és ahogy már előttem is írták, találj valami hobbit, pl. olvasás, kézműveskedés, amíg jó idő van, görkorizás, vagy valami hasonló.

2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A szemelyiseged most fog kialakulni, tehat ne engedd azt, hogy befolyoljanak, legy hatarozott, s figyelj a belso erzekeidre.

Jelenleg is a te velemenyed a helyes, de mar irigy vagy, egy olyan dologra, amirol tudod azt, hogy nem jo.

Tanulj, mert ezek a lanyok amikor tovabb akarnak majd tanulni, akkor ott allnak, s keves ponttal, mivel elfelejtettek tanulni,

szeretetbol pedig felvetelezni nem igen lehet, de megelni sem.

2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!