Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így jó, vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, aki tesóm haverja, régebben találkoztunk, de a távolság miatt, csak neten tartjuk a kapcsolatot. Tesóm nem tud róla, hogy ilyen jóba vagyok a haverjával. Szóval, amikor élőben találkoztunk, akkor nagyon tetszett, de konkrétan semmi nem történt.

Egyre többet beszélünk, telefonon/neten és egyre jobban szeretem. Most van 1 bonyolult kapcsolata, de véglegesen nem döntött, de azt mondta, ha nem laknánk ilyen messze egymástól (220 km) és nem lenne ennyi év köztünk, szinte biztos benne, hogy járna velem. (11 év) A találkozás nyáron megoldható lenne, akár több hét együtt.

Érdemes ennyit vesződni? Vagy a távolság és a kor nagyon sok?

ő: 28 én 17


2011. febr. 7. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a távolság megoldható a kor sok sztem elvégre jó esetbe ő már dolgozik van háza stb stb :D te meg még a gimit se jártad ki :) enyhe világ nézeti különbség a te legnagyobb problémád kb az lehet h az oszt társad épp csúnyán néz rá [ jó nyilván sarkítottam a példát] neki meg h ki bszák a meló helyről v akármi van 1 pici különbség + valahogy nem érzem túl hosszú távú kapcsolat alapnak :P


19F

2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos..bár én bármit meg tennék érte.
2011. febr. 7. 13:11
 3/12 anonim ***** válasza:

jah azé vagy 17 éves h így érezd :D ez van sprite

am meg gondolkozz :D bajos épp a kapcsija és azt mondja neked h hát ha nem ... akkor járna veled a mostanit meg le koptatná .. ésszel élj: mi lesz ha épp ti vagytok mélyponton ?


19F

2011. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem éppen így mondta :D de látom te csak kötözködni akarsz :D
2011. febr. 7. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:

nem :P nekem csak van vmi hülye megszokásom ezzel kapcsolatba


ez hol kötözködés ? amúgy meg te így írtad én honnan szívjam ki hogy ő hogy mondta sőt : akkor lehet nem is erre gondolt csak te nézted be elvégre ő már felnőtt férfi te meg kislány :P [hozzá képest :D]


19F

2011. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jójó, igaz :D:D Azt mondta vár 1 hetet, aztán ha nem lesz jobb vége. mármint a mostani barátnőjével..
2011. febr. 7. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:

mióta járhatnak vajon XD


amúgy ugyan ilyen alapon ezt az 1 hetet nálad is el sütheti (+ nyilván rá jött hogy be jön neked -> dobom a mostanit fel szedek 1 újat nincs itt probléma] szóval vigyázzva


19F

2011. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké :D
2011. febr. 7. 13:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az a hitegetős fajta, amit mond, azt meg is teszi. Más pasi már kihasználta volna ezt a helyzetet..
2011. febr. 7. 13:36
 10/12 anonim ***** válasza:

vannak fokozatok :D mint az ittas vizelésbe házi bulin :D


amúgy teljesen m1 mit mondok :) ha nem történik közbe semmi extra úgy is be próbálkozol :D


19F

2011. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!