Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a volt barátnőmet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a volt barátnőmet! De van új barátja velem meg úgy beszél mint a kutyájával. Szerintetek várjam meg míg vége lesz a kapcsolatuknak és nyomuljak rá vagy próbáljam meg végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés
együtt voltunk 9 hónapot de aztán én szakítottam vele mert "haverok" mondták hogy hülye vagyok de már eltelt azóta 4 hónap és minden nap gondolok rá hiányzik nagyon!
2010. jan. 11. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
asd ezzel így vagyok énis o_o" de cool excsaj szerető pasik tartsunk össze :')
2010. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy valami legyen mindkettőtöknek akarni kéne nem csak neked. Ki tudja meddig lesz együtt a mostani barátjával főleg ha még szeretik is egymást,vagy pedig utána nem akarna veled újra összejönni.:S lehet tudnál mást keresni a helyette, ahogy ő talált valakit magának.
2010. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát tudnék lenne jelentkező bőven szép csajok mind de nekem ő kell és nem tudom mit tegyek nem tudom elfelejteni akkora hiba volt otthagyni :\ sajnos az ember akkor jön rá mit veszített mikor már elveszítette azt :(
2010. jan. 11. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
És mégis mit vársz? Te voltál ilyen okos most idd meg a levét! Velem is ezt tették! Utálom az ilyen menő létre vágyó fiúkat, akik ezért bármit megtesznek, és lealázzák a lányt mert a "haverok" azt mondják, akik persze nyilvánvaló hogy kihasználják, és a háta mögött ugyanolyanokat mondanak róla mint a lányról... Persze ha elmondanám miket éltem át vele akkor többet rá sem néznének (vállon sírás stb és nem voltam aki sírt...) Éretlenek az ilyenek, aki feladja a jellemét a haverok miatt annak még fel kell nőnie... Remélem lesz annyi esze hogy nem megy vissza hozzád!
2010. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ember együtt kell éljen elkövetett hibáival ez a büntetése amiért nem ismeri fel idejében az emberi élet legfontosabb törvényeit . Hogy felelősek vagyunk minden kimondott szavunkér ,felelősek vagyunk ezeken a kimondott vagy elhalgatott szavainkér keresztűl úgy a magunk mint a körülöttünk lévő jövendőér !
2010. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én meg remélem hogy vissza fog jönni hozzám bár igen kevés esély van rá amilyen csúnyán bántam vele. De megígérte nekem hogy ha már nincs meg neki ez a fiú találkozhatunk újra és átbeszélhetjük lehet csak üres ígéret volt :\ de én várom ezt a napot addig lefoglalom magam a tanulással és elkezdtem könyveket is olvasni hogy jobban teljen az idő :)
2010. jan. 11. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Húha, ezt mondta neked az exed? Hát, nem lehet valami nagy kapcsolata azzal a másik pasival.... szóval szerintem reménykedj. :)
2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de vajon meddig vagyok érdemes várni? már egy ideje együtt vannak én nem akarok beleszólni a kapcsolatukba csak rontanék a helyzetemen de majdnem mindenről ő jut eszembe és elég nehéz kibírni meg megállni hogy ne keressem ne írjak neki sms-t vagy ne írjak neki msn-en hogy jőjjön vissza hozzám mert nem akarok az agyára menni viszont nagyon rossz így várni rá
2010. jan. 11. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Háth haver átérzem a helyzeted kb ...ugyan így jártam csak mi 4 évig voltunk együtt....Én se bántam vmi jól vele szakított mert ,h már nem szeret és azóta végem van:(((((((((((( Ha vissza mehetnék az időben...Dejó lenne:((

Neked legalább adott bíztató jeleket nekem azt ,h utál!!!

Remélem késöbb összejön majd neked!!!De azért túlságosan ne reménykedj sztem:S

2010. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!