Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy kevésbé figyeljenek rám? : S

Figyelt kérdés
Nem vagyok vmi szép lány, de mégis állandóan bámulnak a pasik...suliban, buszon, mindenhol, ami néha már elég zavaró:S Például ezért a normálisabb bnőim nem szeretnek velem lenni szünetekben, mert zavarja őket h mindig legalább 5 pasi bámul oda..viszont az ilyen k*rva típusú lányok sokszor vannak a közelemben pont azért mert élvezik.Azért is zavar, mert mindegyik csak bámul semmi több. Gondolom ez azért is lehet mert látják h mások is ezt teszik, vagy nemtom...és szeretném már egy normális srácot, aki eljut oda, hogy hajlandó megismerni is, nem csak bámulni:S
2011. febr. 7. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát mutass 1 képet [semmi extra lehetőleg mert úgyis 12 évesek nézik] és megmondjuk miért bámulnak


19F

2011. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:
mutass egy képet
2011. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát van 1 tippem(157 cm-hez 75D-s mell nem vmi kicsi), képet meg nem mutatok, mert 1x bnőm feltett egy képet, h kérjen róla véleményt és 5 olyan választ kapott h "ismerlek titeket"
2011. febr. 7. 20:05
 4/13 anonim ***** válasza:

és az miért baj ? nem kérdeztél semmi cikit :D am 1 próbát tennék: Brigi te vagy az ?:D


19F

2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem:D egyébként, ha esetleg néznék ismerőseim, nem szeretném hogy lássák, mert ezek után megkapnám a beképzelt p*csajelzőt is:D

de most ehhez minek kell kép?:Dnem azt kérdeztem miért bámulnak, hanem hogy mit csináljak hogy ne:D

2011. febr. 7. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...én lány vagyok, de ha azt mondod nem vagy annyira szép akkor szerintem csak a nagy melled miatt nem bámulnának. Persze az is lehet, h. csak te gondolod úgy, h. nem vagy szép:) Lehet, hogy a fiúknak nagyon is bejössz. És azért egy szép arc+nagy mell kombó sokmindenre képes ;)

Ha itt nem is, de valahol, valakiktől próbáld megtudakolni, h. mit gondolnak a külsődről.

2011. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sok mindenre azért nem :D de 1 merevedésre biztosan :D


ő tippek: fogsz 1 pasit aki egész nap mögötted áll és a tenyerével "takarja" a melled :D [e szent szerepet be vállalnám ha elég pia van a farzsebedben :D]


19F

2011. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 150cm vagyok és nekem is 75D-s a mellem..:S
2011. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

és ? mi ezzel a baj? ha illik hozzád


19F

2011. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi evvel a baj?Szimplán csak annyi, h "csodás" érzés, hogy ha beszélsz egy sráccal, ő nem épp a szemedbe nézve beszél..meg ha jön veled szembe egy srác, és azt látod, hogy bámul le, az is nagyon felemelő érzés. A legjobb, mikor a szájukat is nyalogatják:D

amúgy nem hordok piát a farzsebemben:D

2011. febr. 7. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!