Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom aki elég jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki elég jól néz ki, mégis valahogy mániákusan érdekel hogy mit gondolnak róla az emberek. Mit csináljak a "mániámmal"?

Figyelt kérdés
Vagy nemis tudom minek lehetne ezt nevezni...Szóval van egy barátom aki elég jól néz ki, mármint tudom hogy jól néz ki mégis valahogy mániákusan érdekel hogy mit gondolnak RÓLA az emberek :S... szal komolyan nekem esne rosszul hogyha valaki azt mondaná rá hogy csúnya :S(mert elhinném hogy az pedig nem az :S) olyan mintha engem minősítenének . Pedig tudom jól néz ki , eddig szinte mindenki aszonta ,és azt is tudom hogy nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik , és nem ez a lényeg , és SZERETEM is, de ez a dolog nagyon zavar hogy ekkora Fax vagyok :S Mit csináljak ????Mitől van ez Kérlek ne írjatok olyanokat hogy "azért van mert egy hülye vagy ".. mert ezt igazából tudom ,de szeretnék ellene tenni . Elmennék én pszichológushoz de most ilyen hülye problámával beállitani .. áhh . miért van az hogy mást nem érdekel hogy hogy néz ki a barátja/barátnője ?:S annyira szánalmas vagyok .Légyszi segítsetek :S
2009. febr. 9. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas! Miért gondolod ezt? Természetes, hogy ha az ember szeret valakit, akkor szépnek látja, legyen az egy barát vagy szerelem....

Viszont az emberek nem tudnak mit kezdeni azzal akinek negatív a kisugárzása.... ezt én egyszer a fejemhez megkaptam elég rendesen, elgondolkodtam rajta. Igen, igaza volt, nem lehet vele mit kezdeni.

Különben is, miért akarsz másoknak megfelelni? Miért akarod, hogy a Te ízlésed megfeleljen másoknak? Akitől nem függesz, leszarni magasról! Stimm?

Merj saját magad lenni, merd felvállalni az érzéseidet, az ízlésedet! Ha nem is mindig egyezik másokéval. O.K. képzeld el hogy minden ember egyforma. Milyen rohadt unalmas lenne az élet!

Nincs ezzel semmi baj amit Te érzel, hogy Ő a legszebb, de ne akard magad mellé állítani a fél világot, nem is bizots, hogy érdekli őket!

Te érezd jól magad, és jól legyetek ezzel a barátoddal, az a lényeg! Más nem számít!

O.K.?

2009. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd elgondolkodom :) Köszi a választ asszem valamelyest segített :)
2009. febr. 9. 20:37
 3/3 A kérdező kommentje:
amugy "pasim" -barátomról van szó... csak ha nem lenne egyértelmű..
2009. febr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!