Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy annyira exhibicionista vagyok, hogy azért csókolóztam eddigi életem folyamán elég sok sráccal? Vagy csak szimplán kurv@?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy nekem az "embertípusom" a kurv@? Mert így "alapjáraton" nem érzem magam annak. Bulikban viszont elszabadulok... Vagy nem is tudom mi történik velem. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne mutassam meg magam, és a megmutatás a smárolásból áll. Serdülő vagyok (a pontos koromat nem szeretném feltüntetni), tehát így 14-16 közötti életkorral rendelkezem. Fiatal korom ellenére 20 különböző személlyel smároltam. Légyszi ne olyat írjatok, hogy mekkora sz@jha vagyok. Segítséget akarok, esetleg "sorstársakat"(ha léteznek...).
2011. febr. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

én is hasonló vagyok csak 18/f...

nincs ezzel semmi baj szerintem...

2011. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik, egészségedre!
2011. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek olyat aki 16 vagy 7 évesen 50-ről számolt be nekem. Aranyos volt ettől függetlenül, kíváncsi volt, kiélte magát. Nevetni azért nem tudok rajta.
2011. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És milyen furcsa, srácoknál teljesen másképp van elbírálva ... Én szégyenlem magam, de lehet egyszerűen rossz társaságba keveredtem.

Sőt, ha anyukámék megtudnák... kitörne a III. világháború!!

2011. febr. 8. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:

én egy éjszaka minimum 10 csajjal és annál több pasival. na jó inkább legyen éjszaka/hajnal/reggelikóma. és különösképp nem zavar, kipróbáltam, nem leszek ettől se több, se kevesebb másoknál. van akinek ez bejön, annak váljék egészségére, van akinek nem, az ne csinálja.


16/l

2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Hasonló voltam én is és a barátnőim is, csak mi rosszabbak.(Nem szeretném itt leírni, mert lepontoznak).

Ha érdekel a véleményem, dobj egy privit, ott leírom.

2011. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, szerettem élni, nem vágytam komoly kapcsolatra.

Aztán 18 évesen kialakult életem első komoly kapcsolata.Azóta is együtt vagyunk, és sosem csaltam meg. Néha hiányzik a vad bulizás, a keverés idegenekkel, de jó ez így:) És az a durva, hogy a kapcsolatunk előtt ő is olyan volt mint én, nem volt komoly kapcsolata, össze vissza smárolt bulikban idegen lányokkal. De ő is lenyugodott. Most olyan nyugdíjasok vagyunk:D


Szerintem ennyitől még nem leszel ribanc, ha közben meg normálisan viselkedsz, és értelmes ember tudsz maradni.

2011. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat! de látom pár embernek nem üti meg a kívánt értéket az értelmiségi szintje :)

mindegy, jó tudni, hogy ennyien vagyunk/voltunk!

2011. febr. 13. 13:23
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a thumbs up :P
2011. febr. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!