Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy édes foxi-pincsi...

Nekem van egy édes foxi-pincsi keverékem. Szeretném pároztatni, de senkinek nem kell, mert keverék. Nem tudtok valakit aki ugyanigy van csak a lány kutyusával? 1éves és nagyon szeretném ha lennének kis kutyái.

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek, gondold át. Rengeteg kóbor kutya van, minden menhely tele, még a fajtatisztákat sem lehet örökbe adni. Ráadásul tételezzük fel, hogy sikerül minden kölyköt elajándékozni (ami nem valószínű) Én menhelyen dolgozom és tudom, hogy az örökbeadott kutyák 40% a vagy ki lesz vágva az utcára vagy megunják és szörnyű életet él. Ezt nem fogod tudni ellenőrizni és sok szenvedést okozol vele. Menj el egy menhelyre, nézz körül és döntsd el, hogy szükség van e több gazdátlan kölyökre. Bárki talál magának megfelelő kutyát ha beéri keverékkel. Mondom, minden menhely dugig van szerencsétlen ebekkel.
2009. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4 keverékem van, hármat menhelyről hoztam, egyet el akartak altatni, mert megunták, úgy került hozzám. Ne szaporítsd a kutyád, rosszat teszel vele. Én is imádom az állataimat de mindet ivartalanítottam. Ha majd elpusztulnak megint befogadok újakat.
2009. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek fogadd meg az előző tanácsokat!!!
2009. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdemes...

[link]

2009. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal maximálisan egyetértek!! Ne szaporíts, inkább ments meg egy másik kiskutyát, ha kiskutyát szeretnél.

(Arról nem is beszélve, h 1 éves kutyával nem is lehet fedeztetni. Túl fiatal.)

2009. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel! Inkább ivartalaníttasd!
2009. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de nem az volt a kérdésem,hogy ki nem ajánlja a pároztatást,hanem,hogy kit érdekel.

Amúgy ha tudni szeretnétek nekem is 3menhelyes állatom van a NOÉból.

2009. márc. 11. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak menhelyi kutyáid, akkor minek akarsz csinálni olyanokat, akik nagy eséllyel menhelyen kötnek majd ki? Valamint miért veszed el a már menhelyen lévő kutyáktól az esélyt, h gazdához kerüljenek? Gondolkozz el és olvass utána, h mik lehetnek a következmények...
2009. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem válaszolt neked paraszt módon, azt kérték, gondold át. Nem kell ezt támadásnak venni de tényleg sok bajt csinálsz ha pároztatsz. Ez nem vita kérdése, ne helyezd a saját hóbortodat a kutyák érdekei elé, főleg, hogy menhelyes kutyáis vannak, emiatt nyilván tudod, milyen egy menhely. Nem akarok okoskodni neked, mert nyilván voltál ott, a saját szemeddel láttad. A kölykök kölykeinek is lesznek kölykei. Hatványozottan növekszik a szám. 5 kölyökkel számolva, egy életen keresztüli egyszeri alomnál már a második generációnál 125! kiskutya születik. Ne indísd ek ezt a folyamatot.
2009. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is így vagyok vele...csak nekem is fiú XD...SZÓVAL ÍGY NEM FOG MENNI
2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!