Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mennyire vannak tisztába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire vannak tisztában saját magukkal?

Figyelt kérdés
úgy értem,most mi a fontosabb nekik a külső vagy a belső,mert elég ellentmondásos az egész.sokan ha már nem néz ki jól vki akkor nem kell nekik,de van aki meg összejön egy nem éppen jól kinéző,de jó stílusú fickóval,szinte csak a stílusa miatt.szóval ennyire kiszámíthatatlanul érzelem-orientáltak?
2011. febr. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Virág-méhecske metafora ismerős?

Miért szép a virág szerinted?

Mit várhat el a méhecskétől?

2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férfiak is igazán eldönthetnék szerintem, ha már itt járunk.:-)
2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meglátsz egy fiút, lehet nem tetszik először, de aztán elkezdesz beszélgetni és egyre jobban megtetszik. Ez szokott lenni a nem túl helyes fiúknál, az én esetembe. Szerintem a stílus mindegy (mondjuk az a szakadt rapper, rocker nem nagyon az esetem, inkább legyen átlagos) de teljesen mindegy hogy milyen, hogy néz ki, egyszer megismered, és az érzelmeidnek nem mondhatsz megálljt.

Én jártam már széppel, csúnyával, magassal, alacsonyabbal, rockerrel, lényosabbal és férfiassal, sőt még romával is, pedig én nem vagyok az. Tehát szerintem senki se tudja mikor mi jön. Valaki külsőleg fog meg valaki belsőleg

15/L

2011. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h van akinek a belső is számít, de olyan nincs, aki egy nagyon ronda sráccal összejönne.
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Higyjétek el, hogy a rondaság izlés kérdése.

Volt egy évfolyamtársam, akit mostanra eljegyeztek, akinek a barátja, úgy nézett ki, mint egy ..egy... 14 éves kopaszodó hippi, vagy nem tom... pedig 22 éves.. Nekem nem tetszik, mert szerintem randa... NEM ISMEREM,csak láttam.


A belső nagyon sokat számít egy komoly kapcsolatban. Csak azzal tudsz együtt élni, akivel egyeznek a gondolataid, az elképzeléseid. Ami nem mindig csinos külsőhöz tartozik :)

2011. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én jártam már széppel, csúnyával, magassal, alacsonyabbal, rockerrel, lényosabbal és férfiassal, sőt még romával is, pedig én nem vagyok az. Tehát szerintem senki se tudja mikor mi jön. Valaki külsőleg fog meg valaki belsőleg

15/L"


15 éves létedre már szép kis karriert futottál be, gratulálok


"A férfiak is igazán eldönthetnék szerintem, ha már itt járunk.:-)"

Ez már ősidők óta közismert, egyben változatlan információ: B***ás, folyamatosan, a lehető legtöbb nősténnyel. Nősülni NEM! Fizetni érte NEM!


Ami a kérdést illeti: a legtöbb élete végéig nem tudja hogy mit akar, csak van és panaszkodik. Senki sem "elég jó" (mondja az aki jómaga sz*rt sem ér...) Az elkényeztetett libák már csak ilyenek.

2011. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!