Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Ti szoktatok egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ti szoktatok egymással játékból birkózni, verekedni? (persze ütések nélkül. ) Tisztában vagytok azzal, hogy a párotok fizikálisan milyen erős, beleértve a lányt is! Esetleg szkanderoztatok már egymással poénból?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert a tapasztalatom szerint a legtöbb kapcsolatban a pároknak fogalmuk sincs egymás fizikai képességeiről? Persze ez nem annyira fontos egy kapcsolatban, főleg egy lánynál nem lényeg, hogy milyen erős, csak azért lepődtem meg ezen, mert akkor ezek szerint soha semmilyen olyan "játék" nem zajlott le a felek között amiből ez kiderül! Lehet, hogy ez más pároknál nem fontos, de mi imádunk jókat bunyózni játékból, csikizni egymást, nevetni közben és felszabadultnak lenni! Persze hogy nem ez a szex csúcspontja, de olyan közel hoz minket egymáshoz! Ja, és a legtöbb lány meglepően erős! Vélemény?
2011. szept. 29. 07:36
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
66%
mi birkóztunk már egyszer :) mondta is férjem, hogy tudta, hogy nem vagyok gyenge lámy (sportoltam, meg látszik is hogy azért van rajtam izom), de az a nyers erő meglepte :D jól esett, de persze nem én nyertem :) esélyem sem volt.
2011. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
58%
ja, meg mi szoktunk járni együtt fallabdázni és teniszezni is. eleve teniszklubban jöttünk össze :) szóval azért van fogalmunk egymás teljesítőképességéről.
2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi szoktunk. Játékos verekedés, párnacsata, szkander (kézzel-lábbal :D), "parasztnintendó"... még felemelni is próbáltam már a barátmat, bár ahhoz én csúnyán puding vagyok (ő 85 kg, és 65) :)
2011. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Mi nem. Mi kikötözzük egymást.

A birkózás már olyan snassz.

2011. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi mindkettőt szoktuk, a kikötözést is, meg a birkózást is :D De a birkózást én nem szeretem annyira mert rendőrtisztire jár, és ismeri a fogásokat, aztán így ha szerencséje van, le is nyom :(

18/F

2011. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
szoktunk mokábol birkozni de persze akkor én nem teljes erőből csinálom...100kg vagy meg sportolok rendesen szal joval erősebb lennék...aztán csak annyira eröltettem magam h éppheogy lenyomjam...vagy éppen hagyom magam szoval ezt inkább csak olyan játékos dologként nem véresreverjük egymást h ki az erősebb:D
2011. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi rendszeresen birkózunk! :D Akkorákat nevetünk, teljesen kikapcsol. Bár sajna általában az van, hogy lefog én meg azon erőlködök, hogy egy kis trükkel kiszabaduljak a szorításából és visszaadjam neki a csikizést. Nem vagyok gyönge, egy éve tornázok. Sajna feltünt neki, hogy erősödtem és ő is elment edzeni. Ő 190centi/90kg én meg csak 160centi/53kg vagyok. Úgyhogy esélytelen a győzelem. :D

25N

2011. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
igen, szoktunk...és imádom...:P :$ szerintem attól mókásabb nem is kell...:D igaz a barátom 80 kg, én meg 50 kg, de azért mókás mikor egy kis csikolás kifog rajta...:D
2011. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
amíg jóba voltunk birkóztunk és én voltam sajnos az erősebb mindig 20L
2011. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

játékból, nem teljes erőbedobással, meg ugy hogy mindkettőnknek jó legyen :) elbirom barátnőmet simán, 50 kilo csak. pedig én sem vagyok egy erős alkat, 67kilo vagyok mindössze. de odébbteszem ha akarom :)

általában ha vmi "nemtetszik" akk fenekére csapok, vagy ő az enyémre, vagy ilyen kis "ütések", és ha megelégelem, akk felborítom :D persze az ágyra, vagy felkapom és addig viszem amig könyörög hogy tegyem le:) vagy az ágyig viszem :)

2011. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!