Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék tisztában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék tisztában az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Van egyfiú aki tetszik nekem és már találkoztunk is nagyon jól sikerült és sokat beszélünk msn-en. Állandóan elhalmoz bókokkal ajándékokkal nagyon aranyos... De én nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel egyszer a fellegekben járok ha bókol másszor pedig elszomorodok mert arra gondolok hogy ő sokkal jobban szeret engem mint én őt és én nem tudom annyira viszonozni az érzéseit. igan eddig csak 2x találkoztunk élőben de sokat beszélünk msn-en. Nem tudom mit tegyek:/
2011. jún. 23. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem szeretnél tőle semmit ne találkozgass vele, vagy mondd meg neki, hogy te nem akarsz többet...

Ha pedig szeretnéd, akkor ne üldözd el magadtól..


Hogyan lehetnél tisztában az érzéseiddel..? Ezt csak te tudhatod, de ha el tudod képzelni magatokat együtt, kkor vaszleg beleszerettél:D

2011. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

figyelj a kellemest ne keverd össze a hasznossal... az ne tévesszen meg hogy elhalmoz mindennel... msn... na ezért nem szeretem a mai világot... ma már nem az számít, hogy személyesen milyen a másik, mikor látod a szemét, érezheted, hallhatod.... hanem msnen....

ha msnen beszélsz valakivel, akkor te teszed össze a fejedben, hogy ő mit is hogyan is gondol....

pl... a voltbarátomnál... msnen csak veszekedtünk... nem értettük meg egymást.... máshogy vettük le amit a másik kart... személyesen emg elválaszthatatlanok voltunk....

szerintem még várj ezzel... 2 talitól nem fog kdierülni hogy szereted e avagy sem...

2011. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod mit érzel.Ha rágondolsz és a fellegekben jársz, ha hiányzik ha nem látod, ha félsz hogy kicsúszik a kezed közül akkor ne habozz.Én kb. 2 hét járás után éreztem azt hogy én szeretem őt, már 1 éve együtt vagyunk.

L20

2011. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!