Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nektek tetszik egy lány, miért akarnátok féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Kíváncsiak vagytok a reakcióira?

Vagy csak úgy szimplán? Vagy miért?


2011. febr. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mások féltékennyé tételével általában az önbizalomhiányos egyedek operálnak.
2011. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy a született lúzerek folyamodnak ilyenekhez.
2011. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkora ordas baromságokat írtok, hogy ne tovább! Nem tudom mire gondolsz a féltékennyé tétel alatt, de pár megjegyzés, hogy lenne a lányon kívül is jelentkező, az félig ego másrészt tökéletesebben a fiúhoz köt a tudat, hogy nem csak neked kell ő, ezzel nő a férfi értéke előtted és jobban viselkedsz. :)
2011. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te ezt még képes vagy megkérdezni?

A nők érdekes módon működnek. Ha te nyomulsz rájuk, akkor nem kellesz nekik.Ellenben ha egy másik lány, azaz a konkurencia feltűnik a színen, azzal azt jelzed neki, hogy te egy értékes hím vagy. Ezzel felébreszted benne a nőstényt, aki most már akar téged. Ilyen egyszerű.

2011. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a mai napig nem értem ezt a logikát... velem nemrég játszotta el ezt egy srác, a szemem láttára kezdett el mással flörtölni, aztán arról a csajról beszélt nekem, mindezek után pár héttel később kijelentette, hogy gondolkodott azokon, amikről beszéltünk és szeretne velem lenni. mindezt persze úgy, hogy akkor is éreztette, hogy ha nem akkor van más. remélem nem kell részleteznem, hogy jó nagy adag fejmosás után hogy küldtem el melegebb éghajlatra.

számomra undorító és gyerekes ez a viselkedés, 20 évesen pedig kifejezetten égőnek tartom.

2011. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szögezzük le, hogy lehet ezzel úgy játszani, hogy tudsz is. Szóval ha éppen azzal a lánnyal vagyok akit szeretnék megszerezni, akkor rám is mászhat más nő, a fülem botját se mozdítom. Akkor csak ő és ő van. De, ha éppen nem érzem bántónak számára hogy ha együtt vagyunk, "megnézetem" magam egy nővel, akkor azzal csak izgalmasabb leszek előtte. Van különbség mi?
2011. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem a féltékennyé tevés alatt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2011. febr. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!