Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket késztet néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket késztet néha előre lépésre, ha egy lány féltékennyé tesz?

Figyelt kérdés
h mondjuk bejön egy csaj,de nm tudod h most össze jöjj e vele..és pl a csaj féltékennyé tesz abarátotokkal,vagy más fiúval..(pl. áradozik róla,vagy egyszerűen elhiteti veletek h bejön neki,vagy mondjuk lesmárolja..) akkor ti lehet h rájöttöh h mégis összeakartok jönni vele,és eléri a cálját,vagy csalodóttak lesztek és elhajtjátok a csajt..?
2010. jún. 1. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

hagyom a csajt


20F

2010. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyet.
2010. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyom a p icsába 18F
2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez inkább csak felb*szná az agyam...
2010. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem sikerült ez. :D Kavartam egy sráccal több hónapig, majd otthagyott. A haverja utána kikezdett velem, én persze próba-szerencse, elmeséltem a srácnak mindent, hogy megcsókolt, hogy találkozgatunk kettesben...stb. Azóta a srác sokkal többet keres, érdeklődik irántam állandóan, na meg persze arról is, hogy hogy állok a haverjával. :D Szerintem nem véletlen... :)
2010. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nem a legtutibb pasizási módszer, ha azt adagolod be a srácnak, hogy nem kell neked. :)


20F

2010. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dobnám...
2010. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A pasik elég érdekesen müködnek.

Namost én egy jó pasi vagyok.(ezt se elhinnetek nem kötelezö, nem is foglak meggyözni benneteket, de sztem mindenkinek jobb ha amit most irok megjegyzitek)


Tehát ez a dolog egy bizonyos szintig müködik. Pl ha beszélgettek a 3. Személlyel.

Velem is így volt egy osztálytárs.

Tetszett nekem, nem szenteltem neki elég figyelmet, láttam rajta h legjobb haverommal kacérkodik,(igen komolyan) rákapcsoltam, de továbbra is úgy csinált, mintha az én érdekem lenne h vele beszélgessek.

Elegem lett h kéreti magát azóta még nem szóltam hozzá kezdeményezve.

Azóta még jobban csinálja ezt az egészet és ezen az összes haverom át is lát.

Aki ránéz erre a csajra azt mondja, h megkúrná, de sosem járna vele. Ha mindenkivel így kikezd ugyebár.


Lényeg kis szinten nincs ezzel baj, felhívod az 1. Pasi figyelmét, de ne vidd túlzásba mert ha valamit is akarni fog, h megdugjon. De valszeg még azt is elnyomja magában, mert felteszem nem akar akárkit megdugni..


És sok múlik azon h te hogy nézel ki, mert ha tényleg szép vagy az többet fog eltürni.


A másik h a pasinak rajtad kívül mennyi, milyen lehetösége van?



Ezeket vedd számítasba ha ezt akarod csinálni egy pasival legközelebb.

2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!