Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a lány féltékenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a lány féltékennyé tenné a pasiját?

Figyelt kérdés

Barátnőm már két hete mondja hogy megmondja a haverjának hogy hagyja békén. De ma is úgy jött oda hozzám hogy a haverjával volt meg a hugával. Ő azt mondja hogy szeret engem meg minden. De akkor miért csinálja ezt velem? Egyébként már mondta barátnőm haverja hogy szerelmes belé. De nem igaz hogy nem tudja milyen rossz ez nekem.. pedigmár többször mondtam neki. És mikor mondom akkor még én érzem magam bűnösnek.:(

Segítsetek!

17/F


2009. nov. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, vagy rájön hogy te vagy a fontosabb neki, vagy nem. Ha nem, akkor meg jobb hogy most kiderül.
2009. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ilyen helyzetben-ha nem érti meg a lány h ez milyen idegesítő neked-kell azt tenni, h "visszaadod" neki. Mondjuk meséld el neki pl. hogy van egy csaj aki régen tetszett neked, véletlenül összefutottatok, és tök sokat dumáltatok, sétáltatok. Megnézném hogy állna a szája!:)
2009. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nyeregben érzi magát valaki akkor elkényelmesedik.

Nem visz a lánynak semmit és nem kedveskedik mert minek ugyis szereti. Általába a nagyon jó csávók válnak ilyen kényelmessé akit ajnároznak a nők. Ez a lány meg szerintem nem akarja magát lekötni. Igaza is van. Fiatal még ahoz.

Fiatalon kell kibulizni magát az embernek. Te is csak ugyanazt akarod mint a másik barátja. Miért választana téged. Ki akarod sajátítani?

2009. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pfff KÉPZELD én nem akarom ágybavinni nekem nem azért kell !!!!
2009. nov. 16. 21:18
 5/5 A kérdező kommentje:

egyébként köszönöm az infokat

utóbbi lány igaz? nah majd eljön az idő mikor ti lesztek ilyen helyzteben.. és majd meglássuk milyen lesz

2009. nov. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!