Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy álom miatt bele lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy álom miatt bele lehet még jobban szeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy pasiba, ma este épp vele álmodtam és nagyon jó volt.

Mikor felébredtem, majdnem megőrültem hogy csak álom volt... xD

De úgy érzem, most még jobban szeretem, min eddig.

Ez lehetséges?


2011. okt. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha hülye vagy.
2011. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze hogy lehetséges :D

álmodban meglátod mi lenne ha eléred a dolgot és hogy boldog vagy vele és ettől örömöd lesz és amikor felébredsz rájössz hogy csak álom, de az érzés megmarad.

szerezd meg a pasit és akkor jóságod lesz :)

2011. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kb velem is ez volt 2 darab napja,reggel felkeltem és kerestem őt és az álmomban szereplő személyeket.Szar volt.Ettől nem lettem szerelmesebb,de kihatott az egész napomra.:)

20l

2011. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen :(
2011. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos velem kétszer esett meg, hogy olyan emberrel álmodtam, aki nem igazán tetszett, de mégis valami miatt felkeltette az érdeklődésem és egyszer vele álmodtam, álmomban nagyon jó volt, és mikor felébredtem pont olyan érzés volt, mint amikor szerelmes vagy, és mintha álmomba tényleg vele lettem volna. Ez az erős állapot nem sokáig maradt meg (bár az egyiknél pont találkoztam azzal az emberrel másnap, és az érdekes volt), de olyan szempontból megváltozott a véleményem, hogy utána már tényleg tetszett a srác. És az nem múlt el.

Úgyhogy szerintem nagyon is lehetséges. :)

Viszont nem biztos, hogy jó, mert álmodban mindent szépnek, és jónak képzelsz, de a valóságban egyáltalán nem biztos, hogy úgy van... :(

2011. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja
2011. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!