Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges az, hogy némely nő szemében a durvaság és közönségesség a férfierő jele?

Figyelt kérdés

Én férfinek születtem, ezért nem tudok az ő fejükkel gondolkodni. Soha nem értettem az ilyesmit. Vannak férfiak, akik megalázzák, becsmérlik, gyakran bántalmazzák is a párjukat. És bármennyire is fáj azoknak a nőknek, mégis kitartanak mellettük, ha pedig esetleg egy időre egy emberi párjuk lenne, akkor is visszamennek végül hozzá.

Mi ennek az oka? A legtöbb férfinak nem jelentene nehézséget lepofozni egy nőt, pont ezért gyáva és elítélt dolog. Az igazán erős emberek egyébként sem fitogtatják a képességeiket mások rovására.Akkor ezek a nők miért látják mégis supermannek az ilyen taplókat?


2011. febr. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy frusztrált, sokszor kikosarazott férfiú vagy, akkor nem értem a kérdésedet.
2011. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel a kérdés, ennyi.
2011. febr. 8. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiről te beszélsz az gusztustalan. Sokan viszont képesek a rosszfiú fogalmat is ezzel definiálni, ami pedig nem igaz.


Akik a megalázást tűrik ők a saját rossz döntésüket képtelenek beismerni mások előtt, mindössze ennyi az oka. Mint amikor összejössz egy munkakerülővel, tudod,hogy nem oké a megélhetése,de akkor is elkezded mások előtt hangoztatni, hogy ez így van jól, de közben a saját tévedésedet vagy képtelen beismerni.

2011. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 8. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Egyébként hol tapasztaltál ilyet? Ismerős házastársak?

2011. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi, mint a Stockholm-szindróma. Abban a helyzetben még mindig az a legcélszerűbb hozzáállás, hogy védd a kínzódat.
2011. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19.28

Hallottam ezt-azt, de nem a közeli ismerőseimről.

2011. febr. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!