Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a csajok szemében, ha 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a csajok szemében, ha 17 éves fiú létemre szeretek és tudok főzni? :D

Figyelt kérdés
Ezt ne hangoztassam szerintetek? :P
2011. okt. 1. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Azonnal dobni, ha megtudják. "El tudod magadat látni és leveszel egy kis terhet rólam?" Tűnk innen a fenébe, ne is lássalak.
2011. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
*dobna és tűnj (bocs most keltem fel).
2011. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Span ***** válasza:
100%
Nem ciki mert a hasonló korú csajok nagy része nem tud vagy lusta hozzá! Egyébként meg nagyon sok férfi tud és szeret főzni. Nem értem miért merült fel benned, hogy ciki?
2011. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az jó!
2011. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hülye vagy? Miért lenne ciki?:D
2011. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most dicsekedni akarsz, vagy mi van?
2011. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
E's aki vendeglato suliba jar es szakacs akar lenni?? 17 eves korukra ugy foznek ahogy elo van irva!! Nem nagyon ertelek bocsi :S
2011. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó dolog! :)

Én is szeretek alkotni a konyhában. Annyi mindent kipróbálnék, szeretek kísérletezni. Még a legegyszerűbb ételeket is megpróbálom feldobni valamivel, bár anyukám nem örül, ha a konyhába tevékenykedek.

Én mondjuk főzni inkább csak egyszerűbb dolgokat tudok, viszont imádok sütni is és egész jól is megy.


Szerintem jó, ha egy fiú tud valamennyire és szerez főzni, tök jó közös program lehet egy vacsora vagy ebéd elkészítése.

16/L

2011. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem számít nekik, mivel a külsődhöz nincs köze.
2011. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ez egyáltalán nem ciki, és ne szégyelld! Bátran hangoztasd, én örülnék, ha ilyen fiúm lenne, aki szeret, meg tud is főzni. :) Inkább az a gáz, ha egy srác 20 évesen is kiszolgáltatja magát, és még egy zacskós levest sem képes elkészíteni magának, mondván, hogy a főzés a lányok dolga. Amúgy nincs dögösebb egy helyes pasinál a konyhában. :D

19 L

2011. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!