Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok mindig a wc-ben?

Figyelt kérdés
Szóval a suliban észre vettem, hogy néhány fiú osztálytársam minden szünetben wc-re jár és sokszor van, hogy a fél szünetet ott töltik. Ja, és tuti nem recskáznak...tehát akkor?
2011. febr. 8. 23:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt nem szabadna elmondanom, de a férfi wc-k titkos high tech pihenő helyek, ellátva a kór csúcs technológiájával. Tanulás serkentő, Instant házi feladat, lézer-borotva/hajvágó, koktél-bár és stb. (:
2011. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Biztos azt, amit TI lányok csináltok, mert ugye kik is azok, akik ált. párban járnak wc-re?

Szval sztem első kézből meg tudod válaszolni a saját kérdésedet.

2011. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
Nos, ezt még senki nem írta, úgyhogy íme: Olyan helyeken, ahol elektromos levegőfújós kézszárító van, ott eltart egy jó darabig, hogy az ember megszárítsa a kezét kézmosás után. Ilyenkor télen meg ki a fene hagyja vizesen, amikor amúgy is meg lehet fagyni.
2011. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:15


Kulagép :D

2011. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 blex ***** válasza:

levegőfújós kézszárító? cöh.. én a nadrágomba szoktam törölni a kezem. csak víz :)


egyébként a kérdés tényleg vonatkozatna inkább a másik nemre. nálunk a fiúvécébe sz@rni és hgyozni járnak az emberek :)

2011. febr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Rád gondolnak és közben fapfapfap.
2011. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Általában hugyozunk, szarunk... Néha cigizünk, bár én nem cigiztem, nem is fogok...
2011. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
tipikus fiú válaszok: szarni jó dolog. :D:D a sok kulagép ahogy előttem is említetteék. ennyi a nagy titok??:D:D
2011. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Seftelés, drogozás, inzulinbelövés, stb... előfordulhatnak.


A cigi, a kaki és a pisi egyaránt népszerű időtöltési formák EGY KIB* WC-ben! Míly meglepő.


A tapasztaltabbak már kombinálják ezeket. Meg aztán... tudod, a férfiak teste kicsit másképp működik mint a csajsziké. Mi nem 3 levél salátát eszünk reggeli helyett, hanem egy fél disznót 6 kiló kenyérrel, tízóraira egy kis könnyed csülök, stb... ennek bizony ki is kell jönni valahol, valamikor. Az átlagidő amit egy férfi el képes héderezni a wc-n az kb. fél óra, de az igazi nagymesterek képesek akár 3-4 órán át is gubbasztani felette.

Sportújság, telefon, cigi és egyéb kötelező kellékek kíséretében élvezzük a helyszín nyújtotta édes csendet.


Tudom, ti az esetek 90%-ban azért mentek oda hogy MINKET kibeszéljetek, mi sokkal jobban kihasználjuk a lehetőségeket.

2011. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Beszélgetés,haj megcsinálás,smink és ilyenek:D

15/F

2011. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!