Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak annak a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak annak a lánynak akivel összeakarok jönni?

Figyelt kérdés
Csak annyi a baj hogy azért nem tudom mert ez a lány a barátom és neki fontos a barátság!mit mondjak neki?
2011. febr. 10. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a mostani férjemmel.Évekig nagyon jó barátok voltunk,aztán egy buliban fogta magát,és csak úgy megcsókolt.Eloszor hátrahúzódtam,pár napig úgy tettunk mintha semmi sem tortént volna,aztán jott bennem is az a bizonyos érzés,és én csókoltam meg.Azóta 4 éve a férjem,és van egy 3 éves fiúnk,és nagyon jól megvagyunk,mert ismertuk egymást szokásait,hibáit a MÉG barátságból.úgyhogy hajrá,próbáld meg.mit veszíthesz?
2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor mondom, hogy fontos a barátság, ha nem akarok a sráccal járni!

De talán ha jártok együtt bulizni, ott megpróbálhatsz közelebb kerülni hozzá, aztán ha nem akarja akkor ráfogod a bulira ezt a kis kilengést!

Pasizós a lány? Mert ha nem akkor talán ő is rád vár...jó lenne többet tudni, olyan jó amikor srác kérdez...imádom... :D

2011. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
figyu! ő tetszel nekem. tudom hogy barátok vagyunk....és nem szeretném elrontani....de megkérdezem: Járnál velem? ha nem nem baj csak maradjunk barátok! és ha nem akkor erről nem is beszélünk többet
2011. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Járnál velem?Hát ez egy totál kisfiús és ósdi kérdés.Cuppanj rá,és ha nem kellesz neki,akkor tényleg ráfoghatod a bulira vagy a piára.
2011. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pl. Jò a segged kõ kòla?:-DDDDD
2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem pasizós féla kapcsolatoktól mert eddig mindig átverték
2011. febr. 11. 09:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem pasizós, akkor szerintem szabad a pálya de csak óvatosan, lassan, és ha elég bátor vagy meg is kérdezheted, hogy esetleg tudna-e többet érezni irántad, mert talán Te tudnál iránta. Az szerintem nem jó, ha rögtön arra kérdezel járna-e veled, csak annyit hogy ha úgy alakulna, akkor menne-e neki a dolog Veled, mert neked lehet, hogy menne. De ezt csak úgy lazán, amikor beszélgettek valamiről, mintha nem is lenne annyira fontos. És ha őszintén válaszol, hogy igen, akkor minden rendben van, sínen vagy, ha nemet mond akkor meg tudod... ennyi volt sajnos.
2011. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
aza abaj hogy már mondtam neki hogy a hétvégén beszélni akarok vele és azt mondta hogy jó és akkor mostmár beszélnem kell vele nem tudok vele várni:S
2011. febr. 11. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Hát akkor mondd meg neki, amit az előbb írtam, hogy esetleg részedről lehetne több is, de ha neki ez nem okés akkor úgy is jó. Csak nem biztos hogy jó ha azt mondod már most többet érzel iránta, az talán megijeszti. Jajj aranyos srácnak tűnsz, jó lenne ha összejönne!Gondolok majd Rád a hétvégén, hogy sikerüljön! Egyébként szerintem az a jó, ha a párom a legjobb barátom is egyben, úgy rendesen passzol minden :)
2011. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És még mindig én :D

Ha látod, hogy hajlik a dologra, akkor talán érvelj azzal, hogy tőled nem kell tartania, mert ismer X ideje, ha barátként megbízik benned, akkor szerelmeként is bízhat benned( ugye tudjuk a barátság nagyobb szó, szóval a szerelem ehhez képest.. :) )És még azt is mondhatod neki, hogy fontos neked nagyon, vigyázni szeretnél rá, többet törődni vele...ilyenek,persze ha egyáltalán így érzel. Én már itt elolvadnék, de az én vagyok :) De ha nem akarja a dolgot akkor gyorsan fújj visszavonulót és mondd hogy felejtsétek el ezt az egészet, csak egy kósza gondolat volt, neked az a legfontosabb, hogy ő boldog legyen és maradjon minden a régiben. a legfontosabb, hogy ne tünj tolakodónak, csak éreztesd, hogy elképzelhetőnek tartod a dolgot vele! Ugye majd megírod, hogy mi történt? :)

2011. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!