Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ez? En mar annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez? En mar annyira nem ertem ezt az egeszet!

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mint 1 eve jarunk mar. Annyit kell tudni rola hogy egy kicsit hisztis.

Mindig voltak enyhe vitak. De azok is ugy voltak hogy mindig o kezdet el valami hulyesegen veszekedni, aztan legtobbszor bocsanatot is kert erte. Annyit tudok hogy nagyon szeret de megis vannak ketejeim. Pld: elvileg o mar akarna az elso szexualis eggyutletet velem, de ha hozza is kezdek mindig azzal fejezodik be hogy ugy faj meg igy faj(nos en nem erre a problemara akarok kiterni csak ezt is felhozom mert mar zavar) Ma is voltam nala, mar egy hete nem talalkoztunk. Eloszor ettunk aztan meg akartunk "filmet nezni". Nalunk mar ugy zajlik le legtobbszor a "filmnezes" hogy pettingelunk. De most o nem akarta bezarni az ajtot en meg mondtam ugy nem akarok. Aztan hirtelen o pihenni akart. Jo pihent es eszre vette hogy nem foglalkozom vele hanem nezem a filmet. Gondoltam nem zavarom ha mar filmet akar nezni. Ennyiert meg annyira megharagudott hogy annyit mondott menyjek haza, mert mar keso van. Mondjuk legtobbszor meg egy ora mulva se volna keso. Ez csak egy pelda volt a sok kozul. De annyi van hogy az egesz GYIK-on nem ferne fel. En mar nem tudom mire veljem. Lehet hogy hulyesegnek tunik de engem mar qrwara zavar.


19/F (O is 19/L)


2011. febr. 10. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Minden lany ilyen? Vagy csak en fogtam magamnak ki egy ilyet?

En oszinte szeretem de ez mar zavar...

2011. febr. 10. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:

fajelméletekkel jön vagy hogy fáj? mert nem egyértelmű, hogy

"hogy ugy faj meg igy faj"

2011. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Ki a rákot érdekel? Ennél nagyobb problémákat is megtudtak oldani az emberek és nem haltak bele. Beszéld meg vele. Bocs, ha belemásztam piciny lelkedbe, de sztem ez a te magánügyed.
2011. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat ha megmondom neki hogy ne csinaljon minden hulyesegbol ilyen nagy dollgot akkor megharagszik meg ilyenek.

Szoval az a lenyeg hogy minden hulyesegert megharagszik.

Ha mar van egy aprosag eloveszi a regi "apro" dollgokat es ahogy mondjak sok kicsi sokra megy. Mit tegyek az ellen hogy ilyen legyen? Mar nagyon unom.

2011. febr. 10. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden lány ilyen. Szerintem te is keress olyat, aki nem ilyen. Ő meg majd gondolkozhat azon, hogy miért is maradt egyedül.


A többi válaszolónak meg felhívom a figyelmét, hogy ez a lap arra szolgál, hogy mindenki feltegye a kérdéseit. Ha pedig valakit ez nem érdekel, az ne válaszoljon.


Pedro

2011. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elhagyni nem fogom:( nagyon szeretem. Csak nem tudom miert...


Annyira megfogott pedig szinte semmi nemi eletunk sincs.

Barati koreimbol is mondtak hogy hagyam el.


De ez nagy szemetseg volna megha ilyen is.

2011. febr. 10. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ellentmondok. Nem lenne szemétség. Az a szemétség, amit ő csinál. Hallgass a barátaidra, igazuk van. Ez a lány nem szeret téged, hiába hiszed (hiteted el magaddal), hogy nagyon szeret.


Mellesleg így csak magadat teszed tönkre. Tudom, hogy nagyon nehéz elhagyni ha szereted, de hidd el, hogy fogsz még találni olyat, akit szintén tudsz nagyon szeretni, és még viszont is szeret.


Pedro

2011. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt meg megfontolom ha nem fog javitani a viselkedesen elhagyom
2011. febr. 10. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez a lány azt se tudja mit akar...

És egyébként sem kell mindig elhinni amit egy lány mond. Néha az ellenkezőjét akarjuk annak mint amit kimondunk. Ne kérdezd miért... Ezt megérteni nem fogod, max elfogadni :)

Szóval ha szereted és biztos vagy benne hogy ő is téged, akkor próbáld mindig kifejezni mennyire odavagy érte. Ez hízelgő lesz számára.

El tudom róla képzelni, hogy önbizalomhiányos..

2011. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!