Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és mennyire legyen szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyire legyen szőrös egy férfi?

Figyelt kérdés
mert gondolom láb kar az alap.hónalj higiéniai szempontból csupasz. fanszőrt kisollóval mindig visszábvágom. mellkas ill. has?
2009. febr. 10. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
fiu vok !!! legyen természetes ahogy az isten megalkotott minket !!! én is csak a csajom miatt néha leszedem a fütyim körül hogy na pampogjon !!
2009. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó a világon, aki szereti a hónaljszőrt egy férfinél? Miért lenne kötelező nyírni?
2009. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
hát én személy szerint azt szeretem, ha midenhol szőrös :) :) elég ha én vagyok csupasz kettőnk közül ;)
2009. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak hónaljkutyát ne,a többi maradjon szőrös.Fütykösnél kis fazonigazítás is elég,nem kell full csupasznak lennie,lábon,karon meg főleg nem.
2009. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az egyetlen, nekem sincs bajom a hónaljszőrrel..:) L/17
2009. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát én hónaljat borotválom meg fanszőr fazonigazítva ollo stb :)
2009. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akor kb egy véleményen van velem szinte mindenki ;) köszi
2009. febr. 11. 18:35
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

én nem! Nem tarzan vagy hogy bundás legyél.. ha egy gramm izom sincs rajtad akkor azt hiszed azzal hogy szőrös vagy el tudod takarni?? Én a lábamat karomat nem borotválom, máshol mindenhol, azokat is csak azért nem mert szőke vagyok és alig látszik.. A farkam pedig alap hogy csupasz. Én se nyalnék ki egy szőrös puncit.


22/F

2009. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

19:22

Hát te sose voltál szerelmes...

És még a szőke fiúkért bolondultam...azt hiszem váltok a barnákra:)

Mellesleg ha annyira izmos az egyed, akkor alapból kevesebb szőr nő rajta.

2009. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát, én meg úgy vagyok vele, h ha szőrös, ha nem szőrös, legyen igényes. Szőr nélkül és azzal együtt is lehet egy fiú igénytelen, h még a kezét se fognám meg, nem h egyéb testrészeit. (És nem kell egyből a szexre gondolni).

Mondjuk az én párom nem viszi túlzásba a borotválkozást arcon se, nem h másutt, de mikor mondta,h na a mellkasát rendbe kéne szednie, mondtam neki, h eszébe ne jusson! :) Nekem úgy tetszik. :)

Szóval én úgy vagyok vele, h igényes legyen, de ha egy mód van rá, maradjon meg a szőr. Mindenhol! Engem pl hogyismondjam rémíszt egy csupasz nemiszerv. Nőknél is. Az vhogy annyira természetellenes...

A borotva az arcra való. ;) (Na meg a nők lábára, de ha rajtam múlna, nem borotválnám a lábamról a szőrt. :P)

2009. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!