Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek, és mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek, és mutassam ki érzéseimet egy férjezett nőnek, akibe beleszerettem, de ő még nem gondolta tovább az ismerettségünket?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki házas, 1 gyereke van, sztem nem boldog, de megvan mindene, pénz, szép ház, stb. Az anyjáék irányítanak, a nővére már elvált, félnek uettől. Szerintem bejönnék neki, de egyelőre nem több részéről, mint h néha eszéba jutok. Én plátóilag már szerelmes vok bele. Próbálok közeledni hozzá, de nehéz, mert tök más a napirendünk. Néha összefutunk, és néha emailezünk. De még pusztán általános dolgokról egyelőre. Ö egy elég okos, művelt nő, kissé konzervatív is. Én független vok, egy évvel idősebb nála (34). Az a baj, h nem tudom: valamiféle fokozatosság kellene feléje, vagy inkább tényszerű közlés, persze finoman, érzelmesen. Csak félek, h elriadna. Valahogy olyan nehéz: más nővel bármikor flörtölök, randit kérek, stb, de vele más: valahogy nem merek lépni, ha mernék, akkor közölném vele, h szeretem, de ő ezt nem tudná még hová tenni. A férje úgy tudom, már csalta is, elég link ilyen téren. Most randizni sem tudom csak úgy elhívni, hisz férjezett, először azt szeretném elérni, h a bizalmába fogadjon.

Itt annyi tapasztalt emberke van, légyszi adjatok jótanácsot! Köszi


2011. dec. 9. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd meg mailen vagy kérd, hogy talizzatok. Amúgy se jó a házassága akkor ha nem miattad mennek szét akkor más miatt, minden rendben van akkor meg hagyd békén.
2011. dec. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, ha tudom,h minden rendben náluk, akkor békénhagyom, egyértelmű, nem vok egy szemét, h csak úgy szétugrasszak egy családot.

De mivel hívjam talira, hova? És ott mit mondjak neki? Csak általános ismi, vagy már pedzegessem, h tetszik, stb.?

2011. dec. 9. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az egyedülálló csajok már be sem jönnek?

Nem hiszem h szerelmes vagy,szerintem csak az izgalom vonz,hanem hogy férjes a nő.

Ha meg szerelmes vagy,érdekes,és ha megtudom h házas,sosem

próbálkozok,biztos bennem van a hiba!


"Szerintem bejönnék neki"

"sztem nem boldog"


Ezek meg csak találgatások,kiérződik belőle a bizonytalanság.


"A férje úgy tudom, már csalta is"

Ez meg lehet h csak pletyka.


Miért van az h a csajokat egyből leszólják itt,ha olyan pasi tetszik nekik,aki férjes,meg húúú mekkora k.rva!!

Viszont egy pasit meg bátorítani lehet csak!

Most akkor ez h is van?

Pasik!

És ha a ti nőtöket akarná vki lecsapni? :)

2011. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

~férjes


felesége van

bocs.)

2011. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hidd el, én is ilyen vok. Nem akarok belenyúlni semmibe, de tudom, h vonzódna hozzám, nagyra tart, látom a szemében. A férje nem izgat, de tudom, h volt a házasságuk alatt más kapcsolata, csak a csaj nem tudja. A társkeresőn is fent volt a csávó, de egyik ismerősöm, aki egyedülálló, rápirított, és azonnal törölte magát.

Én nem bátorítást várok, csak különböző érveket, stb, h ki mit tenne, mit javasol. Engem perpill az is kielégítene, ha a bizalmába fogadna, és tényleg elmondaná, milyen a házassága. Abból lehetne föl-vagy le építkezni nekem is.

2011. dec. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!