Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik tanárom. Mit tegyek? (csak az válaszoljon, aki értelmesen hozzá tud szólni)

Figyelt kérdés
Szóval én egy biszex lány vagyok, 11.-es gimis. Az egyik tanárnőm (nem írok tantárgyat, de mondjuk úgy, hogy nem a legfőbb tantárgyak egyikét tartja) szeptember óta tanít és nagyon tetszik. Az én nevemet tudja egyedül az osztályból, ha magyaráz, akkor végig rámnéz, én vagyok a legjobb a tantárgyából és láthatóan kedvel (pl. segít csak nekem dolgozatoknál, vagy elfogad olyanokat is, amit másnak nem és utána még meg is dicsér). Amúgy nagyon zárkózott, és zavarba jön akármitől. Pl. volt, hogy óra után a melegekkel kapcsolatban feltettem neki egy teljesen szimpla kérdést, amitől nagyon zavarba jött, és remegett is, miközben válaszolt. Utána, mikor ment el, még visszanézett és láthatóan nagyon zavarba hoztam. Ő is sokat beszélt az azonosneműek kapcsolatáról, de ezt úgy, hogy látszik, érdekli a téma. Nincs pasija, meg senkije, pedig fiatal (27). És szerintem lenne nála esélyem, biztosan kedvel, meg szépnek tart (mert egyszer beszélt a szépségről és engem emelt ki) Szóval ezek a dolgok indították el bennem, hogy megpróbáljam kideríteni, lenne-e esélyem. Tudom, hogy sok a homofób, meg hogy nem ez az elfogadott és oké, elfogadom, ha nem normálisnak gondoltok ezután, de arra kérek mindenkit, hogy csak az válaszoljon, aki konkrétan ehhez a témához hozzá tudna szólni egy hasznos tanáccsal, elvonatkoztatva a melegek iránt érzett ellenszenvétől.
2011. febr. 11. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
az ember a tanárával nem kavar...ki is rúghatják, úgyhogy nem kockáztatna sztem
2011. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
További tanácsokat kérnék
2011. febr. 11. 14:31
 3/3 anonim válasza:

Tanárral nem kezdhetsz. Annak súlyos következményei lehetnek.

Végezd el a sulit, aztán meghívhatod valahova egy italra, hogy beszélgessetek, és hogy kiderítsd, mi is helyzet.

2011. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!