Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogya ismerkedjek? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogya ismerkedjek? Bővebben (értelmesen, lent)

Figyelt kérdés
Az ismerőseim ismerőseinek rohadt jó barátnői vannak... Van ötletetek, hogy hogyan ismerkedjek össze velük? annyi a probléma, hogy azok azokkal az ismerőseimmel is csak köszönőviszonyban vagyunk...
2011. aug. 23. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szólj az ismerősöd ismerősének, hogy mutasson be engem nekik, és én összehozlak velük. :)
2011. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Odamész és megkérdezed: Facebookon bejelölhetlek?
2011. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: Hol laksz? :D Csak akkor a jó ha személyesen is tudnánk találkozni!

2. Be vannak jelölve... Egyszerűen nem tudom hogy hol kezdjem... Nemismerem pket, nemtudom milyen a stílusuk, hogy álljak hozzájuk...

2011. aug. 23. 00:28
 4/12 anonim ***** válasza:
ha egy vonat negy perc mulva fel ketto elott tizpercnel kicsit korabban indul el mint a multkor akkor mikor volt sanyi unokaoccsenek leghamarabb vizibiciklibol atalakitott hutoszakrenya(ha feltetelezzuk h a kapitany negy eve nem utazott kanadabol kanada masik felere torpedon)?????
2011. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
khm hutoszekrenye:)
2011. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
korod mennyi? az alapján sok mindent tudok mondani.
2011. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
13/F
2011. aug. 24. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
szervezzetek valami közös programot, azon tuti tudsz velük beszélgetni
2011. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MolotovPunk ***** válasza:

Jaj,hagyjál már a fosbukoddal második válaszoló.Szánalmas az.

Kérdező:Miért pont azok a csajok kellenek neked?

Lehet egy átlagos csaj jobb lenne neked,aki törődne is veled úgy igazán.

Bár lehet én tévedek.

2011. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert azok jól néznek ki, az átlagos csajok, akik meg törődnek is vele meg enyhén szólva is rondák. Sajnos.
2011. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!