Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt, mi folyik itt, csak mindent beképzelünk?

Figyelt kérdés
Két barátnő vagyunk egy osztályba járunk és egy egy másik osztályba jár két fiú. nekem az egyik jön be a barátnőmnek a másik. Biztos hogy észre vették hogy bejönnek nekünk mert mi mindig elmegyünk a wc-be hogy lássuk őket, ők meg mostanában mindig a büfébe járnak, ami a wc-hez közel van. Elég furcsa szituációkba keveredtünk már velük. Figyelnek minket a folyosón és egy harmadik fiú ha meglát minket akkor jelez nekik és elkezdenek sutyorogni és minket nézni. A buszon is állandóan figyelnek és az egyik arra jár mostanában suliba amerre a barátnőm és még soha nem látta addig arra menni. Egyszer a folyosón úgy kerültek ki minket hogy aki nekem tetszik az mellettem ment el a másik meg a barátnőm mellett és pont ő tetszik neki. A tesi terem az ő termük előtt van és mindig figyelik, hogy mikor megyünk tesire, mert tudják hogy mikor van tesi óránk. Az egyik mikor mentünk a suliba begyorsított mögénk került, mindenkit megelőzött de minket már nem. A másik meg nem a szokásos helyen szállt le és figyelte, hogy én mikor szállok le végül ő is leszállt.
2011. febr. 11. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet hogy nem elég tökösek h odamenjenek hozzátok.
2011. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi 17 ők 18.
2011. febr. 11. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A megfelelő pillanatra várnak, hogy elvágják a torkotokaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!
2011. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!