Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyetlen nő sem járna velem?

Figyelt kérdés

Mindig vagy csak barátkozni akarnak, legyünk csak barátok, lelki szemetesládának használnak, vagy azt mondják nem vagy az esetem, vagy azt mondják, hogy van pasim, ami legtöbbször hazugság, de mindegyik kivétel nélkül, egy lányt sem találtam még aki járna velem.

20f


2011. febr. 11. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, te mit szoktál mondani nekik??
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én járnék veled.
2011. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert egy undorító srác vagy?
2011. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj magadról is néhány sort, mert így fogalmam sincs.
2011. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Vannak ilyen típusú lányok. Valószínűleg te is mostanában őket találod meg:

Kell neki az érzelmi hullámvasút. Kell. Kell a dopamin, nem a biztonságot keresi, hanem a szülői mintát követve egy langyos, sivatagos. félmegoldásokkal teli kapcsolatban akar lenni. Így viszont ki lehet szűrni azokat, akik nem a párt, hanem csak a szerelmet keresik. Persze rossz érzés csak azért megszabadulni emberektől, mert bizonytalanok. A bizonytalanság nem jó. Viszont ha egyenesen, őszintén folytatod, és fejlődsz, gerinces emberként egyszer egy olyan lányt fogsz találni, aki tényleg téged szeret, és nem a szerelmet.


Vagy nem. Benne van a pakliban.

2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy küldj képet.
2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:08

Ezért ment egy zöld kéz.

2011. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy egyetlen nő se járna veled.

hogy ismerkedsz? hol? mi alapján?

egy barátom is mindig csak panaszkodik hogy egy csaja sem lesz soha, közbe meg csak az a gond hogy a legjobb csajokat akarja felszedni, de azoknak sosem kell mivel ő nem éppen jópasi kategória.

2011. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sok helyen ismerkedem, bulikban pl, suliban, interneten, közösségi oldalakon, de soha senkinek nm tetszettem még, folyton csak barátkozni akarnak velem a nők, senki nem néz rám férfi ként, pedig állítólag nincs velem baj, külsőleg átlagos vagyok, bár sokak szerint jó pasi, természetre kedves, művelt, segítőkész, mindig szeretek meghallgatni mindenkit, megértek mindenkit, jó hallgatóság vagyok.

Anyagilag jól állok, kocsim is van, nem tudom ez mennyit számít, azt mondják sokat, bár nem látom előnyét.

Egyszerűen észre sem vesznek, rám sem néznek, szóba sem állnak velem, mintha egy szellem lennék, ami érdekes, hogy egy csomó srácnak van barátnője akik sokkal előnytelenebbül néznek ki nálam, szóval nem értem, elvileg már jó pár barátnőmnek kellett volna lennie számadatok alapján.

2011. febr. 11. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit türelmetlen???
2011. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!