Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl nagyok az igényeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom,de nem tartom cikinek.Áprilisban töltöm a 17-et. Egyébként voltak már olyan fiúk,akiknek tetszettem,de nekem ők nem tetszettek,és ez most nem feltétlen külső,hanem szellemileg éretlenek,gyerekesek voltak,vagy még azok.nekem meg hát persze hogy azok tetszenek,akiknek én nem:DMiért is lenne másképp?

Szóval én fontosnak tartom a külsőt is,nem tagadom,és azt szeretem,ha férfias,magas,izmos,sötét tónusú(nem roma!)

Belsőleg pedig megértő,kedves,őszinte,hűséges,humoros,és ne legyen olyan bunkó mint a mai srácok,ne a buli,meg a pia legyen a legfontosabb az életében.Ez tényleg ilyen sok?Korban lehetőleg idősebb nálam,ha több évvel,az se számít.

Már el vagyok keseredve:(

Leszek-e egyáltalán valaha szerelmes?

16/L


2011. febr. 11. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nálam ugyan ez a szitu, de én már öreg vagyok, szóval nyugi, te még tényleg nem késtél le semmiről.

20/L

2011. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért hisztizel azért, mert nem vagy szerelmes??

Élj szerelem nálkül boldogan, amíg az nem leszel.

2011. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nagyok az ígényeid.
2011. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és tavaly találtam meg azt akit leírtál kb. Én nem bulizom, nem iszom, nem dohányzok, szóval nálam ezek a fő alap dolgok, de stimmel :) szóval kitartás, biztos vannak még ilyenek, csak sajnos nagyon kevés. És nagyon sok szerencse kell, hogy mindegyikőtök bejöjjön a másiknak.
2011. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem késtél le semmiről, az elvárásaid nem túl nagyok, a belsőkkel kapcsolatban maximálisan egyetértek.

Úgy gondolom, ha külsőra a magas tónusú.... srácok jönnek be, akkor válassz olyat:).

2011. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én szerintem eléggé megfelelnék az elvárásodnak :D. Nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, nem kávézok, nem bulizok mert nem érdekel XD. 18/F
2011. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat:)

A bulizást meg az ivászatot nem úgy értettem,hogy egyáltalán semmi,csak ne az legyen neki a legfontosabb,meg ne legyen minden hétvégén full részeg.Én is járok ritkán bulizni,évközbe 1-2 havonta,nyáron többször,inni max.1 doboz sör,de az csak nyáron jó,melegben:)

2011. febr. 11. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem eléggé sokat képzelsz magadról, és igen nagyok az igényeid. Legyen tökéletes izmos teste legyen idősebb nálad, legyen nap barnított, e mellet az ilyen külsejű pasikra jellemző személyiséggel teljesen ellentétest akarsz. Tipikus herceg fehér lovon kategória. Emellett hagyod elmenni azt akivel lehet jól éreznéd magad csak nem üti meg az mércéd. Ennél nyitottabbnak kéne lenni. Nekem mondhatod hogy érett vagy de az hogy mennyire felszínes vagy az nem erről mutatkozik. Egy trófea pasit akarsz aki minden szempontból tökéletes, és fel lehet vele vágni. Ezért nincs sok 16-20 éves pasinak barátnője mert a mai generáció annyira el van szállva magától.


Egy átlagos pasi voltam.

2011. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nem kell lenni semmilyennek és mégis mindennek kell lenni. Én ilyen vagyok:P

Nincs olyan, hogy kedves meg hasonlók. Akkor vagyok az, amikor akarok, amikor kell, amikor valaki megérdemli. De nem kedves is lenni.

2011. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Egy átlagos pasi:

Én örülök,hogy ilyen válasz is jött.Ha neked ez a véleményed,akkor ez,tiszteletben tartom,nem baj,ha más véleményen vagy,persze az nem biztos,hogy mindig igazad van.

2011. febr. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!